Bordtennis

Lyst på mosjon og moro sammen med arbeidskollegaer eller vennegjengen? Hvorfor ikke spille bordtennis? 

Har du og din bedrift lyst til å spille bordtennis, finner du den informasjonen du trenger for å være med her.

Vi i OBIK gir deg og dine arbeidskollegaer/kamerater en mulighet til å spille bordtennis. Her handler det ikke om å vinne – men om å delta og ha det gøy! Vi kan tilby dere både kamper mot andre bedrifter og baner.


STEVNER

Bordtennisstevne for A-Herrer og B-Herrer

Gjensidige inviterer til OBIK-bordtennisstevne: Dato:                         …

Les mer

12 des

Bordtennisstevne for C-Herrer

JIL Oslo inviterer til OBIK-bordtennisstevne: Dato:                      Torsdag  12.…

Les mer

12 des

Bordtennisstevne for C-Herrer

Universitetet i Oslo BIL inviterer til OBIK-bordtennisstevne:Dato:              Onsdag 15. januar Tidspunkt…

Les mer

15 jan

Bordtenniskalenderen og ytterligere detaljer finner du i menyen til venstre (under Bordtennis).

Fakta om bordtennis

  • Sesongen varer fra september til april
  • Ant. spillere pr. lag: 3 på herrelag, 2 på damelag.
  • Serieform: Lagspill + individuelle konkurranser

Bordtennis_Kampreglement.pdf

Kampkort herrer

Kampkort damer



Innbydelse 2019/2020.pdf



 

TERMINLISTE STEVNER SESONGEN 2019/2020
Alle OBIK-stevner arrangeres med innledende puljespill og sluttspill (cup)
Se invitasjon til de enkelte stevnene for ytterligere informasjon
HØSTEN 2019
DatoKlasseArrangørSted
TorsdagC Herrer Jil OsloOslo S
19.09.2019


TorsdagA HerrerGjensidigeSchweigaardsgate
19.09.2019


TirsdagB HerrerNAVSannergata
24.09.2019


OnsdagAlle klasserNordeaElixia Idrettshall
16.10.2019


LørdagA-Serien HerrerGjensidigeSchweigaardsgate
16.11.2019


MandagB HerrerUniversitetetBlindern (Kjemi)
25.11.2019


TirsdagC HerrerNAVSannergata
26.11.2019


TorsdagC HerrerJil OsloOslo S
12.12.2019


TorsdagA Herrer ogGjensidigeSchweigaardsgate
12.12.2019B Herrer

VÅREN 2020
DatoKlasseArrangørSted
OnsdagC HerrerUniversitetetBlindern (Kjemi)
15.01.2020


TorsdagB HerrerJil OsloOslo S
16.01.2020


TorsdagA HerrerGjensidigeSchweigaardgate
16.01.2020


LørdagSerien DamerNordeaElixia Idrettshall
08.02.2020B-Serien Herrer


C-Serien Herrer

TorsdagA HerrerGjensidigeSchweigaardsgate
13.02.2020


LørdagKMJil OsloFokushallen
14.03.2020



Administrasjon
Utvalget

Moussa Elkam 

Tlf: 94 16 15 77
E: moussa.elkam@bedriftsidrett.no

Frank Nygaard

Tlf: 90 54 77 66
E: frank.nygaard@gjensidige.no

Plasthallen, Mortensrud

Bordtennisutvalget vil i sesongen 2019/2020 (tidsrommet 23.8.2019- 4.6.2020) disponere 6 bord i plasthallen på Mortensrud til kampavvikling/trening på torsdager fra kl. 17.30 til kl. 20.30.

NB: Hallen er ikke tilgjengelig når skolen har ferie, f.eks. er vinterferieuka stengt (torsdag 20. februar).  

I tillegg er hallen stengt torsdag 17. oktober.

Det er også mulig å trene sammen med bordtennisgruppen i Klemetsrud IL på søndager fra kl. 11.00 til kl. 13.00.

Adresse til hallen: Lofsrudveien 14, 1281 Oslo
Veibeskrivelse

Det er kort avstand til T-Banen - Mortensrud (24 minutter reise fra Oslo S + 5 minutter gange) og buss (22 minutter fra jernbanetorget + 2 minutter gange med 71A Bjørndal, 29 minutter fra jernbanetorget + 5 minutter gange med 74 Mortensrud)

Retningslinjer for bruk av hallen:
- De som benytter hallen må selv sette opp bord/nett før kamp/trening og sette tilbake bord/nett til samme sted
- Hallen skal være ryddet innen kl. 20.30 da det kommer ny leietager som skal trene fra kl. 20.30.
- Eventuelle seriekamper har fortrinn til bordene (minimum 2 bord til hver seriekamp)
- Rydd og husk å ta med alle eiendeler

- Respekter KIL sitt treningsopplegg

Spillere som ikke er ansatte i bedriften kan søke om dispensasjon.

Gebyr: kr. 300,- pr. søknad

Søk dispensasjon her 

Klassifisering av spillere

For sesongen 2019/2020.
Det er mulig å søke om endring av klassifisering iht. kampreglementets paragraf 3.3

 
Herrespillere
















A-spillere












POENG


NavnLag
18-1917-1816-1715-1614-1513-14









Roy AndersenBrevpost*





Birger AnderssonUniversitetet*
21

30
Trond AuklandGE Healthcare*





Egil AulieABB*


5
3
Øyvind ChristensenRuter*851015
15
Øyvind CsiszarBrevpost*





Thomas DahlSporveien**
1B: 16


Kalle DohrmannO.B. Wiik*4B: 22C: 40


Jørgen EdvardsenJil Oslo*



10
Terje EkrannJil Oslo*20152124208
Arne Gunnar EllevoldO.B. Wiik *9B: 52C: 24


Per Andre FlåtenBærum Kommune*16




Svein FolkesonOPIL*0



8
Lin GangAppear TV**
B: 16



Kai Magnus GrothStorebrand*0


253
Jan GulbrandsenBrevpost*





Thomas GundersenGjensidige *277617562556
Per HeieSystema*





Knut HelsethOPIL*10



8
Kristian HoelGjensidige *311953352219
Tor HovdeRuter*01727

8
Vidar HøgheimBrevpost*





Jens JacobsenABB*





Lars JarlebrandJil Oslo*



7
Frank JohansenImplenia*32810


Kjetil KløveNRK**0B: 5



Raymond Kotov                Equinor*B: 42B: 0C: 48


Tore KristoffersenUniversitetet*265016164960
Laura KruminaISS Facility*
13



Marta LankaGPS*



5
Erik LindholmJil Oslo*145348
3
Andreas LindquistO.B.Wiik**
B: 37C: 21


Sebastian LinneUniversitetet*




12
Harry NilsenOPIL*31




Frank NygaardGjensidige *121110312715
John NymoenImplenia*32710
10
Hans Henrik OlsenUniversitetet**000

11
Southinanh OudophanhGjensidige *


10
5
Roman PanovJil Oslo*





Mirza PorobicJil Grorud*
8

255
Marek PutzABB*

1013

Eduardo QuirozNordea*B:26B: 21B: 14B:28B:20B:8
Kristian RoksvaagUniversitetet*



1310
Knut SkjerpingTabil*



B:29
Endre SkoltTabil*





John StrangeJil Oslo*





Bjarte SverresvoldOslo Kommune*





Casper SøndbergAker Utvikling*



1014
Oscar SøndbergAker Utvikling*





Tobias TivertAker Solutions**
2
5

Dag TvervaagGjensidige *35




Magnus VikstrømUniversitetet*





Martin VuUniversitetet**
2124

Håkon WillochRuter**
25B:36

Woitek WysockiSchenker*



19
Kenneth ZeiffertBymiljøetaten*
106202851
Pontus Åkesson
*



5









*  A-spillere sesongen 2019/2020 og 2020/2021






**  A-spillere som må ha poeng sesongen 2019/2020 for å ikke rykke ned












B-spillere














POENG
NavnLag
18-1917-1816-1715-1614-1513-14
Per Arne AndersenTabil****





Jan Aage AronsenJil Oslo*B: 5B: 7B: 13


Kjersti AuneSchenker***

A: 0A: 15

Mads BenterudSchenker***



A: 3A: 5
Tore BogerAnticimex***
A: 0B: 53

B:44
Eva DoverbyJil Oslo***



B:21
Arild EriksenUniversitetet***
A: 0


A: 2
Per Anders FridhBilpost*C: 32




Terje FrilsethSystema***



A: 3A: 8
Arild GangnesNordea**B: 0




Simen A. GoplenErichsen & Horgen**B: 0C: 31C: 3C:4

Hilde GundersenBymiljøetaten***A: 0A: 0A: 3
A: 8B:72
Adnan HanounBilpost*B: 5




Egil HaugeSystema***





Camilla HenriksenJil Oslo***B: 0A: 0A: 0A: 5

Raymond JahrmanJil Oslo**B: 0

B:5B:11B:3 
Ole JansenSchenker***

A: 0A: 7A: 15
Kjell JemterudGrafica***B: 0
A: 0B:55B:22B:20
Jens Th. JensenTabil***





Tore JohansenGrafica****





Odd JonsmyrSchenker***




A: 13
Arshad Ali KamranNAV*C: 29C: 17C: 3 

C:16
Ulf KjellebergSystema*



C:63C:23
Jan Magne KrogstadJil Oslo***
B: 10

A: 5
Roger KvitleAnticimex*
A: 0B: 43

B:31
Robert LamNAV*B: 10B: 20B: 22C:36
C:54
John Ivar LangerudOPIL*





Geirr LystrupHamar***




B:18
Yngve MidtfjellSystema***





Roger MikkelborgBrevpost***





Trond Ole MoldværOrring ***



A: 2A: 5
Per William NelsonErichsen & Horgen*B: 13C: 43C: 14C:5

Hiep Luong NguyenNAV*
B: 7B: 15C:47

Jonny NyrudOPIL***





Anders NørregaardEika*B: 5




Tor Audun OlsenUniversitetet***

A: 0
A: 3A: 8
Øivind OlsenBrevpost**B: 0C: 29C: 5
C:18
Rune PedersenBilpost***



B:31
Ragnar RørdamNAV*B: 7B: 8B: 25B:5B:10B:6
Tariq SirajNAV*B: 4B: 9C: 18C:7

Fredrik SkatlandEika**B: 0




Arnulf SolengUniversitetet***
A: 0A: 0A: 2A: 2A: 3
Åge SolvangJil Oslo***





Kåre SteenTaxi*





Bjørn SyvertsenOPIL*B: 10B: 13



John Willy SærvoldJil Oslo*B: 5




Igor TegettijaAker Solutions***


A: 5

Guillermo TobarNordea*B: 20B: 0B: 0B:13B:14B:5
Quang Duc UngNAV***




A:3
Pål ValheimMiljødirektoratet***A: 0A: 0


A: 2
Carl WennebergNordea***


A: 2A: 2A: 2
Jan ZeiffertBymiljøetaten***



B:34B:30









* B-spillere sesongene 2018/2019 og 2019/2020 hvis de ikke rykker opp



** B-spillere som må ha poeng i sesongen 2018/2019 for ikke å rykke ned


*** B-spillere som har fått poeng de siste 5 år (tidligere A‑spillere)



****  B-spillere som ikke har fått poeng de siste 5 år (tidligere A-spillere) som kan spille i C-klassen


















C-spillere














POENG
NavnLag
18-1917-1816-1715-1614-1513-14
Roaul AbrahamssonMicado
C: 0




Dag AkstunOPIL
C: 13




Tomas Algard


C: 0



Trond AmundsenTaxi




C:17C:7
Torjus AndenæsVG


C: 3


Paul Brede AndresenEika
C: 0




Alec AngellTaxi
B: 0B: 0B: 3
B:5C:55
Erik AuneErichsen & Horgen
C: 1




Jens Erik ArnesenJil Oslo
C: 2
B: 0B:7
C:25
Lasse BakkeBilpost
C: 0

C:22C:5C:5
Ronny BakkeBilpost
C: 23
B: 5B:13B:3B:3
Roger BallangbyASKO




C:5
Aynalem BarakiNAV
C: 0




Bård BergmanJil Oslo
C: 5C: 5C: 10


Luis BetancorNetCom





C:17
Raymond BogerForsvaret
C: 0




Anders BorgåsErichsen & Horgen
C: 3




Jan Otto BydalNordea
C: 9C: 0C: 0
C:2C:5
Mikael ChristianssonNevis Management



C:10

Chen Li-ChunNordea






Brian R. CooperThales

C: 2


C:20
Steinar DalerOslo Kommune
C: 4
C: 0
C:3
Duong Quoc DungCSC





C:11
Bjørn EkbergErichsen & Horgen

C: 3



Roy EkstrømOslo Kommune
C: 0




Ole Petter EriksenPurity
C: 0




Thorbjørn EriksenUniversitetet





B:5
Bjørn EspenesNAV






Kjetil EvangBDO




C:4
Jan Ove FjællingsdalJil Oslo
C: 0




Tom FjæraaFinanstilsynet
C: 5C: 0C: 23


Samuel FredrikssonUniversitetet






Morten Glyrup Gam Appear TV
C: 29C: 13



Søren GedsøErichsen & Horgen

C: 28C: 13


Carl Otto GjelsvikDeloitte
C: 0




Erik GonderEquinor

C: 10C: 8C:8C:20
Emil GreenO.B. Wiik


C: 1


Jakob GrinvollDeloitte
C: 0




Kirsten GulbrandsenNordea
C: 0C: 0



Lene Hafsten-MørchNordea
C: 0




Unni HalvorsenEllos



C:16

Kjell HansenFranzefoss

C: 0



Magne HaugNAV
C: 0C: 3



Kenneth HauklienMicado
C: 2




Kristian HeierErichsen & Horgen
C: 0




Morten HeisedalO.B. Wiik

B: 0



Robert HenriksenMekonomen






Espen HetlandNrK






Paul HinschMicado
C: 0




Rita HoelStorebrand





C:4
Andreas HolmqvistStatnett
C: 0




Jan Arne Westlie HolmsenKLP
B: 0B: 0B: 3B:28C:40
Marianne HornnesNordea






Svein HuseSystema




C:16
Svein HaagensenSFT






Diaa JadaanAppear TV

C: 0



Suresh JohnpillaiUniversitetet



B:19B:24B:7
Robert JolyOslo Kommune
C: 2
C: 2


Victor JosefsenOslo Kommune
C: 7
C: 3C:1

Kjell JørgensenJil Oslo






John KarlsenHIL/NSB






Tore KarlsenImplenia






Trond KaspersenKonsentra


C: 10
C:2
Trond KiserudSalomon-Johansen

C: 6



Bjørg KittelsenNrK



C:1

Trond KlingenbergJil Oslo

C: 7



Jon Oddvar KolnesDeloitte
C: 0




Minh Erling KristiansenOslo Kommune






Scott LaHartEquinor
C: 7C: 4



Dung Doc LamGet





B:9
Astrid LarsenTaxi




C:3C:12
Bjørn LarsenOslo Kommune


C: 9C:10

Tom Runar LarsenStatnett
C: 0




Thinh Truong LeUniversitetet


B: 3C:25C:7
Lars LianOslo Kommune






Oscar LidholmCowi

C: 3



Callie LiePurity
C: 7C: 0



Knut LykkeFinanstilsynet
C: 7C: 18C: 5C:6C:20C:7
Martin MagraffErichsen & Horgen
C: 13C: 0



Tor MangsetBymiljøetaten



C:3

Bjørn MaursethLakkegata




C:5
Jan MjeldeNAV






Dagfinn MyhreBrevpost
C: 12C: 9C: 5C:6C:11
Øistein MørkTabil






Conny NäsgårdFranzefoss
C: 10B: 0B: 0B:11

Tore NilsenJil Oslo
C: 7




Godwin NwankwoNAV
C: 0C: 5C: 6


Paul OfstadNAV
C: 5




Tore OlaisenJil Oslo
C: 10C: 5



Per OlavesenStatnett
C: 12




Joachim PaulsenPurity
C: 20




Marius Puzaras

C: 0




Fredrik RamstenOslo Kommune



C:11

Berat RedzepiNAV
C: 0




Kristoffer RikvoldVG


B: 0


Herman R. RinholmErichsen & Horgen
C: 5




Endre Roald RynningErichsen & Horgen
C: 0




Gunn RøgebergNordea






Gunnar RøiseTaxi





C:2
Andreas Lien SandbergNordea
C: 0




Øistein M. SandbækErichsen & Horgen
C: 0




Sanket ShahNordea
C: 0C: 0



Odd Christopher SkarbøDeloitte
C: 0




Eivind SkeieJustisdepartementet
C: 0C: 0



Elsa SkjærsveenNrK

C: 5C: 0


Trond SkjærvikTelenor


C: 7C:10

Ola SkrautvolEricksen & Horgen

C: 6



Tor Egil SkytterholmKonsentra


B: 0B:5C:23
Leiv StalsbergJil Oslo



C:5C:5C:22
Fredrik StenmannOslo Kommune


C: 7


Karin StokkeNrK

C: 0C: 10C:10

Sverre SønderålTransportprodukter


C: 2

C:5
Pål TollefsrudPurity
C: 0C: 0



Arvid TømmervikNordea






Torodd TønneSystema




C:10
Norman TvedtJil Oslo
C: 7


C:3
Kristoffer VarvinPurity



C:2C:3
Vignesh VijayanNordea
C: 0C: 0



Inge WaglePurity


C: 0C:2

Tommy WesterlidAnticimex


B: 13B:7B:15B:23
Jules ZehouoNAV
C: 0C: 0C: 0C:3

Jarle ØsthusSkattedirektoratet
C: 0
C: 0

C:3
Kjell Rune ØyråsPurity
C: 8C: 0C: 0C:2C:5
Bernt Jan AalandFinanstilsynet






Kristian AandalFinanstilsynet





B:7
Per Harald AannerudNAV
C: 7C: 10



















Ranking for sesongen 2019/2020 pr. 28. november 2019:

 

 

A-SPILLERE HERRER:TOT19.sep16.okt16.nov
Dag
TorsdagOnsdagLørdag
Sted
GjensidigeNordeaGjensidige
Antall deltagere:149812
                             


Serien





Dag Tvervaag, Gjensidige2851013
Tore Kristoffersen, Universitetet237
16
Erik Lindholm, Jil Oslo18
711
Terje Ekrann, Jil Oslo16556
Frank Nygaard, Gjensidige13049
Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik 13337
Per Andre Flåten, Bærum Kommune1010

Kjetil Kløve, NRK8
08
Alexander Karlsrud, Norwegian Air Shuttle5

5
Trond Ole Moldvær2200
Pål Valheim, Miljødirektoratet00
0
Kristian Roksvaag, Universitetet00

Eduardo Quiroz, Nordea0
00
Raymond Kotov, Equinor 0

0





B-SPILLERE HERRER:TOT24.sep16.okt25.nov
Dag
TirsdagOnsdagMandag
Sted
NAVNordeaUniversitet
Antall deltagere:14965
                              


Roger Kvitle, Amticimex201010
Bjørn Syvertsen, OPIL19577
Hans Henrik Olsen, Universitetet10

10
Joachim Paulsen, Dustin10
55
Robert Lam, NAV77

Tariq Siraj, NAV734
Raymond Jahrmann, Jil Oslo55

Hiep Luong Nguyen, NAV00

Hilde Gundersen, Bymiljøetaten00
0
Ragnar Rørdam, NAV00

Arshad Ali Kamran, NAV00

Tore Boger, Kolonial0
0
Guillermo Tobar, Nordea0
0
Johan Grenlund, Nordea0

0





C-SPILLERE HERRER:  TOT19.sep16.okt26.nov
Dag
TorsdagOnsdagTirsdag
Sted
Oslo SNordeaNAV
Antall deltagere:288914





Andreas Holmqvist, Statnett183510
Martin Magraff, Erichsen & Horgen125
7
Tore Nilsen, Jil Oslo1010

Morten Glyrup Gam, Appear TV10
10
Tore Olaisen, Jil Oslo77

Michell Hansson, Statnett7
7
Bjørn Larsen, Oslo Kommune5

5
Calle Lie, Purity5

5
Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen44

Dagfinn Myhre, Brevpost4
4
Victor Josefsen, Oslo Kommune3
3
Kjell Rune Øyrås, Purity3

3
Godwin Nwankwo, NAV3

3
Morten Nilsen, Finanstilsynet3

3
Knut Lykke, Finanstilsynet3

3
Jan Otto Bydall, Nordea2
2
Jens Erik Arnesen, Jil Oslo00

Jan Ove Fjællingsdal, Jil Oslo00

Ulf Hansson, Statnett00

Lene Hafsten-Mørch, Nordea0
0
Vignesh Vijayan, Nordea0
0
Sanket Shah, Nordea0
0
Rickard Hägglöf, O.B.Wiik0

0
Jules Zehouo, NAV0

0
Stian Westerheim, O.B.Wiik0

0
Karl Jonatan Johansson, O.B.Wiik0

0
Pål Tollefsrud, Purity0

0
Øistein M. Sandbæk, Erichsen & Horgen0

0



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ranking for sesongen 2018/2019 pr. 23. mars 2019:


A-SPILLERE HERRER:TOT27.sep17.okt17.nov13.des17.jan14.feb23.mar
Dag
TorsdagOnsdagLørdagTorsdagTorsdagTorsdagLørdag
Sted
GjensidigeNordeaGjensidigeGjensidigeGjensidigeGjensidigeFokushallen
Antall deltagere:2276109Avlyst1015




Serien


KM









Dag Tvervaag, Gjensidige35

810
710
Harry Nilsen, OPIL31

97
105
Kristian Hoel, Gjensidige31777

55
Thomas Gundersen, Gjensidige27

11


16
Tore Kristoffersen, Universitetet26

13


13
Terje Ekrann, Jil Oslo20
10
5
50
Per Andre Flåten, Bærum Kommune16

16



Erik Lindholm, Jil Oslo1410

4

0
Frank Nygaard, Gjensidige125502
00
Knut Helseth, ABB10





10
Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik 9
4
0
05
Øyvind Christensen, Miljødirektoratet8


3
05
Kalle Dohrmann, O.B. Wiik44





Frank Johansen, Implenia3




3
John Nymoen, Implenia3




3
Pål Valheim, Miljødirektoratet0000


0
Kjetil Kløve, NRK00

0


Hilde Gundersen, Bymiljøetaten00
00
0
Kai Magnus Groth, Storebrand0
0




Hans Henrik Olsen, Universitetet0

0


0
Svein Folkeson, ABB0





0
Tor Hovde, Ruter0





0









B-SPILLERE HERRER:TOT09.okt17.okt15.nov10.des10.jan09.feb23.mar
Dag
TorsdagOnsdagTorsdagMandagTorsdagLørdagLørdag
Sted
NAVNordeaOslo SUniversitetetOslo SNordeaFokushallen
Antall deltagere:2146AvlystAvlystAvlyst515







SerienKM
Raymond Kotov, Statoil                   42
10


1616
Eduardo Quiroz, Nordea26
5


1110
Guillermo Tobar, Nordea20
7


130
Per William Nelson, Ericksen & Horgen13





13
Robert Lam, NAV1010





Bjørn Syvertsen, OPIL10





10
Ragnar Rørdam, NAV77





Jan Aage Aronsen, HIL/NSB5





5
Adnan Hanoun, Bilpost5





5
John Willy Særvold, Jil Oslo5





5
Anders Nørregaard, Eika5





5
Tariq Siraj, NAV404




Alec Angell, Taxi00



00
Arild Gangnes, Nordea0
0




Jan Arne Westlie Holmsen, KLP0
0




Øivind Olsen, Brevpost0




0
Camilla Henriksen, Jil Oslo0





0
Kjell Jemterud, Grafica0





0
Fredrik Skatland, Eika0





0
Raymond Jahrmann, Jil Oslo0





0
Simen A. Goplen, Erichsen & Horgen0





0









C-SPILLERE HERRER:  TOT02.okt17.okt22.nov13.des14.jan09.feb23.mar
Dag
TirsdagOnsdagTorsdagTorsdagMandagLørdagLørdag
Sted
NAVNordeaGjensidigeOslo SUniversitetetNordeaFokushallen
Antall deltagere:64111581815920







SerienKM
Per Anders Fridh, Bilpost32




1616
Arshad Ali Kamran, NAV29107

7
5
Morten Glyrup Gam, Appear TV2953
35112
Ronny Bakke, Bilpost23




1310
Joachim Paulsen, Purity20
1010



Dag Akstun, OPIL13





13
Martin Magraff, Erichsen & Horgen13


53
5
Per Olavesen, Statnett12

57


Dagfinn Myhre, Brevpost12
3


9
Tore Olaisen, Jil Oslo10


10


Anders Nørregård, Eika10



10

Conny Näsgård, Franzefoss10





10
Jan Otto Bydall, Nordea9
1


80
Kjell Rune Øyrås, Purity8
53



Per Harald Aanerud, NAV77





Calle Lie, Purity7

7



Norman Tvedt, Jil Oslo7




7
Knut Lykke, Finanstilsynet7
5

2
0
Scott LaHart, Equinor7

43


Victor Josefsen, Oslo Kommune702
32

Paul Ofstad, NAV55





Tore Nilsen, Jil Oslo5


5


Fredrik Skatland, Eika5



5

Bård Bergmann, HIL/NSB5





5
Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen5



3
2
Tom Fjæraa, Finanstilsynet50




5
Steinar Dale, Oslo Kommune4
2
2


Anders Borgås, Erichsen & Horgen3


30
0
Jens Erik Arnesen, Jil Oslo2


2


Kenneth Hauklien, Micado2


2


Roberto Joly, Oslo Kommune2


2


Erik Aune, Erichsen & Horgen1



1

Godwin Nwankwo, NAV00





Berat Redzepi, NAV00





Aynalem Baraki, NAV00





Magne Haug, NAV00





Jules Zehouo, NAV00





Lene Hafsten-Mørch, Nordea0
0




Carl Otto Gjelsvik, Deloitte0
0




Vignesh Vijayan, Nordea0
0




Pål Tollefsrud, Purity0
00



Jon Oddvar Kolnes, Deloitte0
0
0


Sanket Shah, Nordea0
0




Ole Petter Eriksen, Purity0

0



Andreas Holmqvist, Statnett0

0



Odd Christopher Skarbø, Deloitte0


0


Jakob Grinvoll, Deloitte0


0


Tom Runar Larsen, Statnett0


0


Paul Hinsch, Micado0


0


Roaul Abrahamsson, Micado0


0


Paul Brede Andresen, Eika0



0

Kristian Heier, Erichsen & Horgen0



0

Roy Ekstrøm, Oslo Kommune0



0

Øistein M, Sandbæk, Erichsen & Horgen0



0

Endre Roald Rynning, Erichsen & Horgen0



0

Lasse Bakke, Bilpost0




00
Andreas Lien Sandberg, Nordea0




0
Kirsten Gulbrandsen, Nordea0




0
Raymond Boger, Forsvaret0





0
Eivind Skeie, Justisdepartementet0





0
Ingemar Haugenes, Justisdepartementet0





0
Jan Ove Fjællingsdal, Jil Oslo0





0
Jarle Østhus, Skatteetaten0





0
Marius Puzaras0





0




















 

A-SPILLERE HERRER:TOT19.sep16.okt16.nov
Dag
TorsdagOnsdagLørdag
Sted
GjensidigeNordeaGjensidige
Antall deltagere:149812
                             


Serien





Dag Tvervaag, Gjensidige2851013
Tore Kristoffersen, Universitetet237
16
Erik Lindholm, Jil Oslo18
711
Terje Ekrann, Jil Oslo16556
Frank Nygaard, Gjensidige13049
Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik 13337
Per Andre Flåten, Bærum Kommune1010

Kjetil Kløve, NRK8
08
Alexander Karlsrud, Norwegian Air Shuttle5

5
Trond Ole Moldvær2200
Pål Valheim, Miljødirektoratet00
0
Kristian Roksvaag, Universitetet00

Eduardo Quiroz, Nordea0
00
Raymond Kotov, Equinor 0

0





B-SPILLERE HERRER:TOT24.sep16.okt25.nov
Dag
TirsdagOnsdagMandag
Sted
NAVNordeaUniversitet
Antall deltagere:12960
                              


Roger Kvitle, Amticimex201010
Bjørn Syvertsen, OPIL1257
Robert Lam, NAV77

Tariq Siraj, NAV734
Raymond Jahrmann, Jil Oslo55

Joachim Paulsen, Dustin5
5
Hiep Luong Nguyen, NAV00

Hilde Gundersen, Bymiljøetaten00

Ragnar Rørdam, NAV00

Arshad Ali Kamran, NAV00

Tore Boger, Kolonial0
0
Guillermo Tobar, Nordea0
0





C-SPILLERE HERRER:  TOT19.sep16.okt26.nov
Dag
TorsdagOnsdagTirsdag
Sted
Jil OsloNordeaNAV
Antall deltagere:16890





Tore Nilsen, Jil Oslo1010

Morten Glyrup Gam, Appear TV10
10
Andreas Holmqvist, Statnett835
Tore Olaisen, Jil Oslo77

Michell Hansson, Statnett7
7
Martin Magraff, Erichsen & Horgen55

Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen44

Dagfinn Myhre, Brevpost4
4
Victor Josefsen, Oslo Kommune3
3
Jan Otto Bydall, Nordea2
2
Jens Erik Arnesen, Jil Oslo00

Jan Ove Fjællingsdal, Jil Oslo00

Ulf Hansson, Statnett00

Lene Hafsten-Mørch, Nordea0
0
Vignesh Vijayan, Nordea0
0
Sanket Shah, Nordea0
0

Sesongen 2019/2020:

Dato: 26. november 2019

Arrangør: NAV BIL

Sted: Sannergata 2

Klasse: C-Herrer

Pulje 1:

1. Calle Lie                                            2 seire  0 tap    6 - 2

2. Knut Lykke                                        1 seier  1 tap    5 - 5

3. Karl Jonatan Johansson                0 seire  2 tap    2 - 6

Pulje 2:

1. Bjørn Larsen                                     3 seire  0 tap    9 - 4

2. Morten Nilsen                                  1 seier  2 tap     5 - 6 (5-3 innbyrdes)

3. Jules Zehouo                                   1 seier  2 tap     7 - 8 (5-5 innbyrdes)

4. Øystein Sandbæk                            1 seier  2 tap     5 - 8 (3-5 innbyrdes)

Pulje 3:

1. Andreas Holmqvist                         3 seire  0 tap      9 - 1

2. Godwin Nwankwo                           2 seire  1 tap      7 - 3

3. Rickard Hägglöf                              1 seire  2 tap       3 - 7

4. Pål Tollefsrud                                  0 seire  3 tap        1 - 9

Pulje 4:

1. Martin Magraff                                2 seire  0 tap       6 - 1

2. Kjell Rune Øyrås                              1 seier  1 tap       4 - 3

3. Stian Westerheim                            0 seire  2 tap       0 - 6

Kvartfinaler
 
Calle Lie – Morten Nilsen                             w.o til Calle Lie
 
Andreas Holmqvist – Kjell Rune Øyrås      3-1 (11-7, 11-6, 12-14, 11-2)
 
Bjørn Larsen - Knut Lykke                          3-2 (11-5, 7-11, 11-7, 9-11, 11-6)
 
Martin Magraff - Godwin Nwankwo           3-2 (11-7, 3-11, 11-6, 5-11, 11-9)
 

 Semifinaler

 
Calle Lie – Andreas Holmqvist                    1-3 (7-11, 9-11, 11-6, 6-11)
 
Bjørn Larsen – Martin Magraff                   1-3 (7-11, 11-4, 5-11, 6-11)

 
Finale
 
Andreas Holmqvist – Martin Magraff        3-1 (11-4, 9-11, 11-7, 11-8)

 
Sluttstilling
1. Andreas Holmqvist, Statsnett                            10 poeng

2. Martin Magraff, Erichsen & Horgen                    7 poeng
3. Calle Lie, Purity                                                       5 poeng
3. Bjørn Larsen, Oslo Kommune                              5 poeng

5. Kjell Rune Øyrås, Purity                                          3 poeng
5. Godwin Nwankwo, NAV 3 poeng
5. Morten Nilsen, Finanstilsynet                              3 poeng
5. Knut Lykke, Finanstilsynet 3 poeng
9. Rickard Hägglöf, O.B. Wiik                                    0 poeng

9. Jules Zehouo, NAV                                                0 poeng
9.
Stian Westerheim, O.B. Wiik                                 0 poeng
9.
Karl Jonatan Johansson, O.B. Wiik                     0 poeng

13. Pål Tollefsrud, Purity                                           0 poeng
13.
Øystein Sandbæk, Erichsen & Horgen             0 poeng

 

Dato: 25. november 2019

Arrangør: Universitetet i Oslo B.I.L

Sted: Blindern

Klasse: B-Herrer

1. Hans Henrik Olsen, Universitetet i Oslo  3 seire  1 tap   11 - 5    10 poeng

2. Bjørn Syvertsen, OPIL                                3 seire   1 tap    9 - 6      7 poeng

3. Joachim Paulsen, Dustin                          2 seire   2 tap   10 - 7     5 poeng

4. Hilde Gundersen, Bymijøetaten               2 seire    2 tap     8 - 8     0 poeng

5. Johan Grenlund, Nordea                           0 seire    4 tap    0 - 12    0 poeng

        

Dato: 16. november 2019

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-Herrer - Serien (alle mot alle)

1. Tore Kristoffersen, Universitetet   11 seire  0 tap   33 -  1  16 poeng

2. Dag Tvervaag, Gjensidige               10 seire 1 tap   33 -   7  13 poeng

3. Erik Lindholm, Jil Oslo S                  8 seire  3 tap   26 - 11  11 poeng

4. Frank Nygaard, Gjensidige              7 seire  4 tap   24 - 15    9 poeng

5. Kjetil Kløve, NRK                               6 seire  5 tap   19 - 20    8 poeng

6. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik       6 seire  5 tap   22 - 17    7 poeng

7. Terje Ekrann, Jil Oslo S                    5 seire  6 tap   22 - 21    6 poeng

8. Alexander Karlsrud, Norwegian     4 seire  7 tap   14 - 25     5 poeng

9. Trond Moldvær                                 3 seire  8 tap   11 - 28     0 poeng

10. Pål Valheim, Miljødirektoratet      3 seire  8 tap   14 - 28    0 poeng

11. Raymond Kotov, Equinor               2 seire  9 tap   11 - 28    0 poeng

12. Eduardo Quiroz, Nordea                1 seier 10 tap   6 - 31     0 poeng     


Dato. 16. oktober 2019

Arrangør: Nordea

Sted: Sats/Elixia, Majorstua

Klasse: A-Herrer

1. Dag Tvervaag, Gjensidige              7 seire  0 tap   21 - 2    10 poeng

2. Erik Lindholm, Jil Oslo                    5 seire  2 tap  16 - 7      7 poeng

3. Terje Ekrann, Jil Oslo                      4 seire  3 tap  15 - 9      5 poeng (5-3 innebyrdes)

4. Frank Nygaard, Gjensdige              4 seire  3 tap  15 - 12    4 poeng (4-5 innebyrdes)

5. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik      4 seire  3 tap  14 - 12    3 poeng (3-4 innebyrdes)

6. Kjetil Kløve, NRK                               3 seire  4 tap   9 - 16     0 poeng

7. Trond O. Moldvær                            1 seire   6 tap  6 - 18      0 poeng

8. Eduardo Quiroz, Nordea                  0 seire  7 tap  1 - 21      0 poeng

Klasse: B-Herrer

1. Roger Kvitle, Anticimex                  4 seire  1 tap   14 - 8     10 poeng

2. Bjørn Syvertsen, OPIL                     4 seire  1 tap   14 - 7      7 poeng

3. Joachim Paulsen, Dustin               2 seire  3 tap   10 - 11    5 poeng (5-3 innebyrdes)

4. Tariq Siraj, NAV                                2 seire  3 tap    8 - 11     4 poeng (3-3 innebyrdes)

5. Tore Boger, Kolonial                        2 seire  3 tap    9 - 11      0 poeng (3-5 innebyrdes)

6. Guillermo Tobar, Nordea                1 seier  4 tap    7 - 13      0 poeng

Klasse: C-Herrer

1. Morten Gam Glyrup, Appear TV    8 seire  0 tap   24 -  7    10 poeng

2. Michell Hansson, Statnett             6 seire  2 tap   22 - 8       7 poeng

3. Andreas Holmqvist, Statnett         6 seire  2 tap   20 - 9       5 poeng

4. Dagfinn Myhre, Brevpost                5 seire  3 tap   18 - 11     4 poeng

5. Victor Josefsen, Oslo Kommune   4 seire  4 tap  17 - 15     3 poeng

6. Jan Otto Bydall, Nordea                  3 seire  5 tap   14 - 17     2 poeng

7. Lene Hafsten-Mørch, Nordea         2 seire  6 tap    8 - 20      0 poeng

8. Vignesh Vijayan, Nordea                 2 seire  6 tap    8 - 21      0 poeng

9. Sanket Shah, Nordea                       0 seire  8 tap   1 - 24       0 poeng

 


Dato: 24. september 2019

Arrangør: NAV BIL

Sted: Sannergata 2

Klasse: B-Herrer

Pulje 1:

1. Robert Lam, NAV                                            3 seire  0 tap   9 - 3

2. Ryamond Jahrmann, Jil Oslo                       2 seire  1 tap   7 - 6

3. Hiep Nguyen, NAV                                          1 seier  2 tap   6 - 8

4. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                  0 seire   3 tap   4 - 9

Pulje 2:

1. Roger Kvitle, Anticimex                                 4 seire  0 tap   12 - 2

2. Bjørn Syversen, OPIL                                     3 seire  1 tap     9 - 5

3. Tariq Siraj, NAV                                              1 seier   3 tap     6 - 9 (4-3 innebyrdes)

4. Ragnar Rørdam, NAV                                    1 seier   3 tap     7 - 10 (5-4 innebyrdes)

5. Ali Kamran, NAV                                             1 seier  3 tap     3 - 11 (3-5 innebyrdes)

Semifinaler:

Robert Lam - Bjørn Syvertsen            3 - 2 (11-9, 3-11, 14-12, 9-11, 12-10)

Raymond Jahrmann - Roger Kvitle   1- 3  (11-6, 8-11, 6-11, 7-11)

Finale:

Robert Lam - Roger Kvitle                 0 - 3 (5-11, 4-11, 7-11)

Sluttstilling:

1. Roger Kvitle, Anticimex                                     10 poeng

2. Robert Lam, NAV                                                 7 poeng

3. Raymond Jahrmann, Jil Oslo                            5 poeng

3. Bjørn Syvertsen, OPIL                                         5 poeng

5. Tariq Siraj, NAV                                                    3 poeng

5. Hiep Nguyen, NAV                                               0 poeng

7. Ragnar Rørdam, NAV                                          0 poeng

7. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                       0 poeng

9. Ali Kamran, NAV                                                  0 poeng


Dato: 19. september 2019:

Arrangør: Jil Oslo

Sted: Oslo S

Klasse: C-Herrer

1. Tore Nilsen, Jil Oslo                                      7 seire  0 tap  21 - 2   10 poeng

2. Tore Olaisen, Jil Oslo                                    5 seire  2 tap  18 -  9   7 poeng

3. Martin Magraff, Erichsen & Horgen           5 seire  2 tap  17 - 12  5 poeng

4. Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen  3 seire  4 tap  14 - 13   4 poeng

5. Andreas Holmqvist, Statnett                      3 seire  4 tap  14 - 16   3 poeng

6. Jens Erik Arnesen, Jil Oslo                         3 seire  4 tap  11 - 16   0 poeng

7. Jan Ove Fjællingsdal, Jil Oslo                    2 seire  5 tap   7 - 19   0 poeng

8. Ulf Hansson, Statnett                                  0 seire  7 tap   7 - 21   0 poeng


Dato: 19. september 2019

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-Herrer

Pulje 1:

1. Per Andre Flåten, Bærum Kommune           4 seire  0 tap            12 - 1

2. Terje Ekrann, Jil Oslo                                      3 seire  1 tap            9  - 5

3. Kristian Rokgsvaag, Universitetet                 2 seire  2 tap           9 - 7

4. Frank Nygaard, Gjensidige                             1 seier  3 tap           3 - 9

5. Pål Vinland, Miljødirektoratet                        0 seire  4 tap            1 - 12

Pulje 2:

1. Tore Kristoffersen, Universitetet                  3 seire   0 tap           9 - 1

2. Dag Tvervaag, Gjensidige                              2 seire  1 tap           7 - 4

3. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                     1 seier  2 tap           4 - 6

4. Trond Moldvær                                                0 seire  3 tap           0 - 9

A-Sluttspill:

Semifinale:

Per Andre Flåten - Dag Tvervaag        3 - 1

Tore Kristoffersen - Terje Ekrann        3 - 1 

Finale:

Per Andre Flåten - Tore Kristoffersen    3 - 1

B-Sluttspill:

B-Semifinale:

Trond Moldvær - Frank Nygaard            3 - 1

Arne Gunnar Ellevold - Pål Vinland        3 - 1

B-Finale:

Arne Gunnar Ellevold - Trond Moldvær     3 - 0

Sluttstilling:

1. Per Andre Flåten, Bærum Kommune                       10 poeng

2. Tore Kristoffersen                                                         7 poeng

3. Dag Tvervaag, Gjensidige                                            5 poeng

3. Terje Ekrann, Jil Oslo                                                    5 poeng

5. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                                    3 poeng

6. Trond Moldvær                                                              2 poeng

7. Pål Vinland, Miljødirektoratet                                      0 poeng

7. Frank Nygaard, Gjensidige                                           0 poeng

9. Kristian Roksvaag, Universitetet                                 0 poeng (deltok ikke i B-sluttspillet)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sesongen 2018/2019:

Dato: 23. mars 2019

Arrangør: Jil Oslo

Sted: Fokushallen

Resultater KM 2019

Herrer A (15 påmeldte – 4 puljer):

1.  Thomas Gundersen, Gjensidige     16 poeng

2.  Tore Kristoffersen, UiO                     13 poeng

3.  Knut Helseth, OPIL                            10 poeng

3.   Dag Tvervaag, Gjensidige                10 poeng

5.   Kristian Hoel, Gjensidige                   5 poeng

5.   Harry Nilsen, OPIL                              5 poeng

5.   Øyvind Christensen, Miljødirektoratet   5 poeng

5.   Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik        5 poeng

9.   Pål Valheim, Miljødirektoratet          

9.   Erik Lindholm, Jil Oslo

9.   Svein Folkeson, OPIL

9.   Terje Ekrann, Jil Oslo

13. Tor Hovde, Implenia

13. Frank Nygaard, Gjensidige

13. Hans Henrik Olsen, UiO


Herrer B (15 påmeldte – 4 puljer):

1.   Raymond Kotov, Equinor                             16 poeng

2.   Per William Nelson, Erichsen & Horgen    13 poeng

3.   Eduardo Quiroz, Nordea                               10 poeng

3.   Bjørn Syvertsen, OPIL                                   10 poeng

5.   Jan Aage Aronsen, Jil Oslo                           5 poeng

5.   Adnan Hanoun, Bilpost                                  5 poeng

5.   John Willy Særvold, Jil Oslo                         5 poeng

5.   Anders Nørregaard, Eika                               5 poeng

9.   Camilla Henriksen, Jil Oslo

9.   Guillermo Tobar, Nordea

9.   Kjell Jemterud, Grafica

9.   Alec Angell, Taxi

13. Fredrik Skatland, Eika

13. Raymond Jahrmann, Jil Oslo

13. Simen A. Goplen, Erichsen & Horgen


Herrer C (21 påmeldte – 5 puljer):

1.  Per Anders Fridh, Bilpost                           16 poeng

2.  Dag Akstun, OPIL                                        13 poeng

3.  Ronny Bakke, Bilpost                                 10 poeng

3.  Conny Näsgård, Franzefoss                     10 poeng

5.  Bård Bergman, HIL/NSB                             5 poeng

5.  Martin Migraff, Erichsen & Horgen           5 poeng

5.  Arshad Ali Kamran, NAV                            5 poeng

5.  Tom Fjæraa, Finanstilsynet                       5 poeng

9.  Morten Glyrup Gam, Appear TV               2 poeng

9.  Herman Rinholm, Erichsen & Horgen      2 poeng

11. Knut Lykke, Finanstilsynet

11. Lasse Bakke, Bilpost

11. Raymond Boger, Forsvaret

11. Jan Otto Bydall, Nordea

11.  Eivind Skeie, Justisdepartementet

16.  Ingemar Haugenes, Justisdepartementet

16.  Jan Ove Fjællingsdal, Jil Oslo

16.  Jarle Østhus, Skattedirektoratet      

16.  Anders Borgås, Erichsen & Horgen

16.   Marius Puzaras

Jens Erik Arnesen, Jil Oslo stilte ikke    


OldBoys A (7 påmeldte - cup):

1.  Tore Kristoffersen, UiO

2.  Dag Tvervaag, Gjensidige

3.  Frank Nygaard, Gjensidige

3.  Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik

5.  Hans Henrik Olsen, UiO

5.  Erik Lindholm, Jil Oslo

5. Terje Ekrann, Jil Oslo


OldBoys B/C (9 påmeldte - cup):

1.  Bjørn Syvertsen, OPIL

2.  Raymond Boger, Forsvaret

3.  Camilla Henriksen, Jil Oslo

3.  Jan Aage Aronsen, Jil Oslo

5.  Bård Bergman, Jil Oslo

5.  Jan Ove Fjællingsdal, Jil Oslo

5.  John Willy Særvold, Jil Oslo

8.  Kjell Jemterud, Grafica

Per Anders Fridh, Bilpost stilte ikke              


HDA (6 påmeldte - cup):

1.  Dag Tvervaag / Thomas Gundersen

2.  Kristian Hoel / Frank Nygaard

3.  Øyvind Christensen / Tor Hovde

3.  Terje Ekrann / Erik Lindholm

5.  Svein Folkeson / Knut Helseth

5.  Hans Henrik Olsen / Tore Kristoffersen


HDB (9 påmeldte - cup):

1.  Per Anders Fridh / Adnan Hanoun

2.  Per William Nelson / Simen A. Goplen

3.  Dag Akstun / Bjørn Syvertsen

3.  Eduardo Quiroz / Raymond Kotov

5.  Jan Aage Aronsen / John Willy Særvold

5.  Anders Nørregaard / Fredrik Skatland, Eika

5.  Guillermo Tobar / Jan Otto Bydall

5.  Alec Angell / Kjell Jemterud

9.  Raymond Jahrmann / Ragnar Rørdam       


HDC (7 påmeldte - cup):

1.  Arshad Ali Kamran / Raymond Boger

2.  Lasse Bakke / Ronny Bakke

3.  Jens Erik Arnesen / Bård Bergman

3.  Anders Borgås / Herman Rinholm

5.  Torodd Tønne / Svein Huse

5.  Eivind Skeie / Ingemar Haugenes

5.  Tom Fjæraa / Knut Lykke


Dato: 14. februar 2019

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-Herrer

Pulje 1:

1. Kristian Hoel, Gjensidige                              4 seire  0 tap     12 - 4

2. Terje Ekrann, Jil Oslo                                    3 seire  1 tap      11 - 5

3. Frank Johansen, Implenia                           2 seire  2 tap        6 - 7

4. Frank Nygaard, Gjensidige                          1 seier  3 tap       3 - 9

5. Øyvind Christensen, Miljødirektoratet       0 seire  4 tap       5 - 12

Pulje 2:

1. Harry Nilsen, OPIL                                        4 seire  0 tap        12 - 1

2. Dag Tvervaag, Gjensidige                           3 seire  1 tap          9 - 6

3. John Nymoen, Implenia                              2 seire  2 tap          8 - 7

4. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                  1 seier  3 tap          5 - 9

5. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                0 seire  4 tap          1 - 12

Semifinaler:

Dag Tvervaag - Kristian Hoel            3 - 1 (11-2, 3-11, 6-11, 8-11)

Harry Nilsen - Terje Ekrann               3 - 0 (11-4, 11-4, 11-5)

Finale:

Harry Nilsen - Dag Tvervaag            3- 2 (7-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-8)

Sluttstilling:

1. Harry Nilsen, OPIL                                     10 poeng

2. Dag Tvervaag, Gjensidige                           7 poeng

3. Terje Ekrann, Jil Oslo                                   5 poeng

3. Kristian Hoel, Gjensidige                             5 poeng

5. John Nymoen, Implenia                               3 poeng

5. Frank Johansen, Implenia                           3 poeng

7. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                  0 poeng

7. Frank Nygaard, Gjensidige                          0 poeng

9. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                0 poeng

10. Øyvind Christensen, Miljødirektoratet    0 poeng


Dato:9. februar 2019

Arrangør: Nordea

Sted:Sats Elixia, Majorstua

Klasse: B-Herrer - Serien

1. Raymond Kotov, Equinor                 8 seire  0 tap     24 - 7   16 poeng

2. Guillermo Tobar, Nordea                 4 seire  4 tap    19 - 15   13 poeng

3. Eduardo Quiroz, Nordea                  4 seire   4 tap     14 - 16  11 poeng

4. Alec Angell, Oslo Taxi                      2 seire   6 tap      9 -  20   0 poeng

5. Øivind Olsen, Brevpost                    2 seire   6 tap     11 - 19   0 poeng

Klasse: C-Herrer - Serien

1. Per Anders Fridth, Bilpost                8 seire  0 tap         24 - 1    16 poeng

2. Ronny Bakke, Bilpost                        7 seire  1 tap        22 - 10    13 poeng

3. Morten G. Gam, Appear TV             6 seire  2 tap       19 - 10    11 poeng

4. Dagfinn Myhre, Brevpost                 5 seire  3 tap       18 - 10      9 poeng

5. Jan Otto Bydall, Nordea                  3 seire  5 tap       12 - 17     8 poeng

6. Norman Tvedt, Jil Oslo                   3 seire  5 tap       15 - 17     7 poeng

7. Lasse Bakke, Bilpost                       3 seire  5 tap        11 - 17    0 poeng

8. Andreas Lien Sandberg, Nordea   1 seier   7 tap         3 - 23    0 poeng

9. Kirsten Gulbrandsen, Nordea         0 seire  8 tap         5 - 24    0 poeng   

Dato: 14. januar 2019

Arrangør: Universitetet i Oslo

Sted: Blindern

Klasse. C-Herrer

Pulje 1:

  1. Arshad Ali Kamran, NAV                                    6 seire 0 tap, 18-1
  2. Anders Nørregård, Eika                                     5 seire 1 tap, 16-3
  3. Marin Magraff, Erichsen & Horgen                  4 seire 2 tap, 12-7
  4.  Victor Josefsen, Oslo komune                           3 seire 3 tap, 9-11
  5. Anders Borgås, Erichsen & Horgen                   2 seire 4 tap, 7-12
  6. Kristian Heier, Erichsen & Horgen                    1 seier 5 tap, 5-15
  7. Øistein M. Sanbæk, Erichsen & Horgen            0 seire 6 tap, 0-18

Pulje 2: 

  1. Fredrik Skatland, Eika                                      7 seire 0 tap, 21-1
  2. Morten Glyrup, Appear TV                              6 seire 1 tap, 18-6
  3.  Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen       4 seire 3 tap, 16-12
  4. Knut Lykke, Finanstilsynet                               4 seire 3 tap, 14-13
  5. Eirik Aune, Erichsen & Horgen                       3 seire 4 tap, 10-12
  6. Paul Brede Andresen, Eika                             3 seire 4 tap, 10-12
  7. Roy Ekstrøm, Oslo kommune                         1 seier 6 tap, 6-19
  8. Endre R. Rynning, Erichsen & Horgen            0 seire 7 tap, 0-18

Semifinaler:

Arshad Ali Kamran – Morten Glyrup 3-0

Fredrik Skatland – Anders Nørregård 1-3

Finale:

Arshad Ali Kamran – Anders Nørregård 0-3


Sluttstilling:

1     Anders Nørregård, Eika                                  10 poeng

  1. Arshad Ali Kamran, NAV                                  7 poeng
  2. Fredrik Skatland, Eika                                        5 poeng
  1. Morten Glyrup, Appear TV                             5 poeng

5     Martin Magraff, Erichsen & Horgen             3 poeng

5     Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen     3 poeng

7    Victor Josefsen, Oslo kommune                    2 poeng

7    Knut Lykke, Finanstilsynet                                2 poeng

9    Erik Aune, Erichsen & Horgen                          1 poeng

9    Anders Borgås, Erichsen & Horgen                0 poeng

11   Paul Brede Andresen, Eika                              0 poeng

11  Kristian Heier, Erichsen & Horgen                  0 poeng

13  Roy Ekstrøm, Oslo kommune                          0 poeng

13  Øistein M. Sandbæk, Erichsen & Horgen    0 poeng

15  Endre Roald Rynning, Erichsen & Horgen    0 poeng


Dato: 13. desember 2018

Arrangør: Jil Oslo

Sted: Trimrommet under sporene på Oslo S

Klasse. C-Herrer


Pulje 1:

  1. Tore Olaisen                      2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Morten Glyrup Gam       1 seier 1 tap       3 – 4
  3. Tom Runar Larsen           0 seire 2 tap       1 – 6

Pulje 2:

  1. Per Olavesen                    2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Anders Borgås                  1 seier 1 tap       3 – 5
  3. Jan Oddvar Kolnes          0 seire 2 tap       2 – 6

Pulje 3:

  1. Scott La Hart                      2 seire 0 tap       6 – 3
  2. Jens Erik Arnesen            1 seier 1 tap       5 – 3
  3. Roaul Abrahamsson       0 seire 2 tap       1 – 6

Pulje 4:

  1. Victor Josefsen                2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Kenneth Hauklien           1 seier 0 tap       3 – 5
  3. Odd Christopher Skarbø0 seire 2 tap      2 – 6

Pulje 5:

  1. Martin Magraff                2 seire 0 tap       6 – 2
  2. Steinar Daler                     1 seier 1 tap       5 – 3
  3. Jakob Grinvoll                   0 seire 2 tap       0 – 6

Pulje 6:

  1. Tore Nilsen                        2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Roberto Joly                      1 seier 1 tap       3 – 4
  3. Paul Hinsch                        0 seire 2 tap       1 – 6      


Åttendedelsfinaler:

Anders Borgås – Steinar Daler                   3 – 2

Tore Nilsen – Jens Erik Arnesen                3 – 1

Martin Magraff – Kenneth Hauklien       3 – 0

Morten Glyrup Gam – Roberto Joly         1 – 3


Kvartfinaler:

Tore Olaisen – Anders Borgås                    3 – 0

Victor Josefsen – Tore Nilsen                     0 – 3

Scott La Hart – Martin Magraff                 0 – 3

Per Olavesen – Morten Glyrup Gam        3 – 1


Semifinaler:

Tore Olaisen – Tore Nilsen                          3 – 2

Martin Magraff – Per Olavesen                 0 – 3


Finale:

Tore Olaisen – Per Olavesen                      3 – 0


Sluttstilling:


  1. Tore Olaisen                                      Jil Oslo                                10 poeng
  2. Per Olavesen                                    Statnett                               7 poeng
  3. Tore Nilsen                                        Jil Oslo                                  5 poeng

3     Martin Magraff                                Erichsen & Horgen          5 poeng

5     Anders Borgås                                  Erichsen & Horgen          3 poeng

5     Morten Glyrup Gam                       Appear TV                          3 poeng

5     Victor Josefsen                                Oslo Kommune                3 poeng

5     Scott La Hart                                      Equinor                                3 poeng

9     Steinar Daler                                     Oslo Kommune                2 poeng

9     Jens Erik Arnesen                            Jil Oslo                                 2 poeng

9     Kenneth Hauklien                           Micado                                2 poeng

9     Roberto Joly                                      Oslo Kommune                2 poeng

12   Jan Oddvar Kolnes                          Deloitte                               0 poeng

12   Odd Christopher Skarbø               Deloitte                               0 poeng

12   Jakob Grinvoll                                   Deloitte                               0 poeng

12   Tom Runar Larsen                           Statnett                               0 poeng

12   Paul Hinsch                                        Micado                                0 poeng

12   Roaul Abrahamsson                       Micado                                0 poeng


Dato: 13. desember 2018

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-Herrer

1. Dag Tvervaag, Gjensidige              8 seire  0 tap           24 -  7    10 poeng

2. Harry Nilsen, OPIL                          7 seire   1 tap          23 -  5      7 poeng

3. Terje Ekrann, Jil Oslo                     6 seire   2 tap          20 - 11     5 poeng

4. Erik Lindholm, Jil Oslo                   5 seire   3 tap         16 - 13      4 poeng

5. Øyvind Christensen, Miljødir          4 seire   4 tap          15 - 13      3 poeng

6. Frank Nygaard, Gjensidige              2 seire   6 tap         13 - 18      2 poeng

7. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik       2 seire   6 tap          6 - 21       0 poeng

8. Kjetil Kløve, NRK                               1 seier   7 tap          6 - 21       0 poeng

9. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten     1 seier   7 tap         9 - 23       0 poeng


Dato: 22. november 2018

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: C-Herrer

1. Joachim Paulsen, Purity                   7 seire   0 tap        21 -  2    10 poeng

2. Calle Lie, Purity                                   6 seire  1 tap         20 -  8     7 poeng

3. Per Olavesen, Statnett                       5 seire  2 tap         17 - 10   5 poeng

4. Scott La Hart, Equinor                       3 seire  4 tap          13 - 12   4 poeng

5. Kjell Rune Øyrås, Purity                     3 seire  4 tap          11 - 12   3 poeng

6. Andreas Holmqvist, Statnett            2 seire  5 tap            7 - 17   0 poeng

7. Ole Petter Eriksen, Purity                  2 seire  5 tap            8 - 16   0 poeng

8. Pål Tollefsrud, Purity                         0 seire  7 tap            1 - 21   0 poeng


Dato: 17. november 2018

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-serien Herrer

1. Per Andrè Flåten, Bærum Kommune       8 seire  1 tap       24 -  8   16 poeng

2. Tore Kristoffersen, UIOBIL                        8 seier   1 tap       26 -  5   13 poeng

3. Thomas Gundersen, Gjensidige               7 seire   2 tap       23 - 11  11 poeng

4. Harry Nilsen, OPIL                                       6 seire  3 tap       18 - 10    9 poeng

5. Dag Tvervaag, Gjensidige                          6 seire  3 tap        20 - 10   8 poeng

6. Kristian Hoel, Gjensidige                           3 seire  6 tap        13 - 21   7 poeng

7. Frank Nygaard, Gjensidige                        3 seire  6 tap         12 - 20  0 poeng

8. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten               2 seire  7 tap          8 - 22   0 poeng

9. Pål Valheim, Miljødirektoratet                   2 seire  7 tap        10 - 25   0 poeng

10. Hans Henrik Olsen, UIOBIL                     0 seire   9 tap          5 - 27   0 poeng


Dato: 17. oktober 2018

Arrangør: Nordea

Sted: Elixia/Sats - Majorstua


Klasse: A-Herrer

1. Terje Ekrann, Jil Oslo                    5 seire  0 tap         15 - 3  10 poeng

2. Kristian Hoel, Gjensidige              3 seire  2 tap         13 - 7    7 poeng

3. Frank Nygaard, Gjensidige           3 seire  2 tap          11 - 7    5 poeng

4. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik    2 seire  3 tap           7 - 11   4 poeng

5. Kai Groth, Storebrand                    1 seier  4 tap           3 - 13   0 poeng

6. Pål Valheim, Miljødirektoratet      1 seier  4 tap          6 - 14   0 poeng

Klasse: B-Herrer

1. Raymond Kotov, Equinor               4 seire  1 tap         14 - 7   10 poeng (5-4 innebyrdes)

2. Guillermo Tobar, Nordea               4 seire  1 tap         14 - 9    7 poeng  (5-5 innebyrdes)

3. Eduardo Quiroz, Nordea                4 seire  1 tap         13 - 7    5 poeng  (4-5 innebyrdes)

4. Tariq Siraj, NAV                               2 seire  3 tap          8 - 10   4 poeng

5. Arild Gagnes, Nordea                    1 seier  4 tap           7 - 12    0 poeng

6. Jan-Arne Holmsen, KLP                0 seire  5 tap          4 - 15     0 poeng

Klasse: C-Herrer

Pulje 1:

1. Arshad Ali Kamran                        6 seire  0 tap         18 - 2

2. Kjell Rune Øyros                            5 seire  1 tap         16 - 7

3. Dagfinn Myhre                               4 seire  2 tap         14 - 7

4. Steinar Daler                                  3 seire  3 tap         11 - 11

5. Lene Hafsten-Mørch                    2 seire  4 tap          6 - 13

6. Vignesh Vijayan                            1 seier  5 tap          5 - 17

7. Jon Oddvar Kolnes                       0 seire  6 tap          5 - 18

Pulje 2:

1. Joachim Paulsen                          7 seire  0 tap       21 - 0

2. Knut Lykke                                     6 seire   1 tap       18 - 6

3. Morten Glyro Gam                        4 seire   3 tap       15 - 9 (4-3 innebyrdes)

4. Victor Josefsen                             4 seire   3 tap       12 - 9 (3-3 innebyrdes)

5. Jan Otto Bydall                              4 seire   3 tap       13 - 12 (3-4 innebyrdes)

6. Carl Otto Gjelsvik                          2 seire   5 tap         8 - 17

7. Pål Tollefsrud                                1 seier  6 tap          5 - 18

8. Sanket Shah                                   0 seire  7 tap         0 - 21

Semifinaler:

Arshad Ali Kamran - Knut Lykke             3 - 0

Joachim Paulsen - Kjell Rune Øyros     3 - 1

Finale:

Joachim Paulsen - Arshad Ali Kamran     3 - 0

Sluttstilling: 

1Joachim PaulsenPurity10 poeng
2Arshad Ali KamranNAV7 poeng
3Kjell Rune ØyråsPurity5 poeng
3Knut LykkeFinanstilsynet5 poeng
5Morten Glyro GamAppear TV3 poeng
5Dagfinn MyhreBrevpost3 poeng
7Victor JosefsenOslo Kommune2 poeng
7Steinar DalerOslo Kommune2 poeng
9Jan Otto BydallNordea1 poeng
9Lene Hafsten-MørchNordea0 poeng
11Carl Otto GjelsvikDeloitte0 poeng
11Vignesh VijayanNordea0 poeng
13Pål TollefsrudPurity0 poeng
13Jon Oddvar KolnesDeloitte0 poeng
15Sanket ShahNordea0 poeng

 

Dato: 9. oktober 2018
Arrangør: NAV BIL
Sted: Sannergata 2
Klasse: B-Herrer
 

 
Kampene
 
Alec Angell – Robert Lam 1-3 (14-16, 6-11, 11-2, 13-15)
Ragnar Rørdam - Tariq, Siraj 3-0 (11-8, 11-8, 11-8)
Alec Angell – Ragnar Rørdam 0-3 (4-11, 8-11, 2-11)
Robert Lam – Tariq Siraj 3-2 (11-6, 11-7, 12-14, 9-11, 11-7)
Alec Angell – Tariq Siraj 0-3 (7-11, 9-11, 5-11)
 Robert Lam - Ragnar Rørdam            3-2 (10-12, 11-8, 11-8, 10-12, 11-9)


Sluttstilling
1. Robert Lam, NAV 3-0 i kamper 9-5 i sett 10 poeng
2. Ragnar Rørdam, NAV 2-1 i kamper 8-3 i sett 7 poeng
3. Tariq, Siraj, NAV 1-2 i kamper 5-6 i sett 0 poeng
 4. Alec Angell, Taxi                              0-3 i kamper         1-9 i sett      0 poeng


Dato: 2. oktober 2018
Arrangør: NAV BIL
Sted: Sannergata 2
Klasse: C-Herrer
 

 
Pulje B
 
1. Paul Ofstad, NAV 3-1 i kamper 11-5 i sett 3-0 innbyrdes
2. Tom Fjæraa, Finanstilsynet 3-1 i kamper 9-5 i sett 0-3 innbyrdes
3. Goodwin Nwankwo, NAV 2-2 i kamper 7-11 i sett 3-0 innbyrdes
4. Berat Redzepi, NAV 2-2 i kamper 7-9 i sett 0-3 innbyrdes
5. Magne Haug, NAV 0-4 i kamper 3-12 i sett

Pulje A
 
1. Ali Kamran, NAV 5-0 i kamper 15-1 i sett
2. Per Aannerud, NAV 4-1 i kamper 12-4 i sett
3. Morten Glyrup Gam, Appear TV 3-2 i kamper 9-8 i sett
4. Viktor Josefsen, Oslo Kommune 1-4 i kamper 6-12 i sett 4-3 innbyrdes
5. Aynalem Baraki, NAV 1-4 i kamper 3-12 i sett 3-3 innbyrdes
6. Jules Zehouo, NAV 1-4 i kamper 5-13 i sett 3-4 innbyrdes

Sluttspill:
 Kvartfinaler

Paul Ofstad - Viktor Josefsen 3-0 (11-7, 11-9, 11-7)
Berat Redzepi - Per Aannerud 0-3 (8-11, 7-11, 7-11)
Tom Fjæraa - Morten G. Gam 1-3 (8-11, 11-6, 5-11, 8-11)
 Ali Kamran - Goodwin Nwankwo          3-0 (11-8, 12-10, 11-5)

Semifinaler
Morten G. Gam - Ali Kamran 0-3 (7-11, 9-11, 8-11)
Paul Ofstad - Per Aannerud 0-3 (7-11, 7-11, 6-11)

Finale
Ali Kamran - Per Aannerud 3-2 (5-11, 9-11, 11-7, 13-11, 11-7)

Sluttstilling
1. Ali Kamran, NAV 10 poeng
2. Per Aannerud, NAV 7 poeng
3. Morten Glyrup Gam, Appear TV 5 poeng
3. Paul Ofstad, NAV 5 poeng
5. Tom Fjæraa, Finanstilsynet 0 poeng
5. Viktor Josefsen, Oslo Kommune 0 poeng
5. Goodwin Nwankwo, NAV 0 poeng
5. Berat Redzepi, NAV 0 poeng
9. Aynalem Baraki, NAV 0 poeng
9. Magne Haug, NAV 0 poeng
 11. Jules Zehouo, NAV                         0 poeng


Dato: 27. september 2018
Arrangør: Gjensidige
Sted: Schweigaardsgate 21
Klasse: A-Herrer

1. Erik Lindholm, Jil Oslo 6 seire 0 tap 18-7 10 poeng
2. Kristian Hoel, Gjensidige 5 seire 1 tap 16-4 7 poeng
3. Frank Nygaard, Gjensidige 3 seire 3 tap 11-10 5 poeng
4. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik 3 seire 3 tap 12-10 4 poeng
5. Pål Valheim, Miljøverndep 2 seier 4 tap 6-13 0 poeng
6. Kjetil Kløve, NRK 1 seier 5 tap 5-15 0 poeng
7. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten 1 seire 5 tap 6-15 0 poeng
Ikke fullført: Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik

Levert av IdrettenOnline