Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Wed 19 Aug
kl 18:30 - 20:00
Friidrettstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stevnedato: 19.08.2020Øvelser:…
Tue 25 Aug
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertsetter Dato: Tirsdag 25. august Lambertseter 18.30…
Tue 8 Sep
kl 17:00 - 18:30
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Dato: Tirsdag 8. september Stovner…
Tue 15 Sep
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Lambertsetter Dato: Tirsdag 15. september Lambertseter…
Tue 22 Sep
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Stovner Dato: Tirsdag 22. september Stovner…
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 20:00
Friidrettsstevne
Oslo bedriftsidrettskrets   Friidrett   Fet Dato: Mandag 28. september Fet…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 19 May
kl 08:00 - 23:30
Sykle til jobben 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Sykling   Oslo
Årets Sykle til jobben kampanjen er…   Les mer  
Sat 14 Mar
kl 10:00 - 17:00
Kretsmesterskapet i bordtennis 2020 - AVLYST
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Traktorveien 15
I samråd med Oslo Bedriftsidrettskrets har…   Les mer  
Wed 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen
Rennene avvikles på onsdager i januar og…   Les mer  
Wed 19 Feb
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2020
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen
Rennene avvikles på onsdager i januar og…   Les mer  
Levert avIdrettenOnline