Kontakt oss

Fysisk aktivitet bidrar til trivsel på arbeidsplassen, ansatte blir i bedre fysisk og psykisk form. Vi tilbyr alt av tradisjonell seriespill som blant annet fotball, håndball og innebandy, i tillegg til individuelle aktiviteter eksempelvis løp, ski, og friidrett. Prøv også gjerne ut våre kampanjer og konsepter, Sykle til jobben, Aktiv Bedrift og Ti på topp. Vi har aktiviteter som passer for alle og alle er velkommen i Bedriftsidretten. Sammen bidrar vi til et sprekere Oslo!

Send henvendelse eller gi en tilbakemelding til kretskontoret!

Stein Aker

Daglig leder
Mobil 90 98 15 84

stein@obik.no

Terje Martinsen

Markedskonsulent
Mobil 92 02 86 25

terje@obik.no

Reidun Bjørtomt

Aktivitetskonsulent
Mobil 47 70 07 83

reidun@obik.no

Moussa Elkam

Senior aktivitetskonsulent
Jobb 94 16 15 77
Privat 98 64 32 09

moussa@obik.no

Rune Halvorsen

Aktivitetskonsulent
Mobil 99 29 03 70
 

rune@obik.no

Tore Stokdal

Senior aktivitetskonsulent
Mobil 90 98 15 86
 

tore@obik.no
Levert av IdrettenOnline