Kontakt oss

Fysisk aktivitet bidrar til trivsel på arbeidsplassen, ansatte blir i bedre fysisk og psykisk form. Vi tilbyr alt av tradisjonell seriespill som blant annet fotball, håndball og innebandy, i tillegg til indiviuduelle aktiviteter eksempelvis løp, sykkel og friidrett. Prøv også gjerne ut våre kampanjer og konsepter, Sykle til jobben, Aktiv Bedrift og Ti på topp. Vi har aktiviteter som passer for alle og alle er velkommen i Bedriftsidretten. Sammen bidrar vi til et sprekere Oslo!

Send henvendelse eller gi en tilbakemelding til kretskontoret!

Stein Aker

Dagligleder
Mobil 90 98 15 84

stein@obik.no

Terje Martinsen

Rådgiver
Mobil 92 02 86 25

terje@obik.no

Tore Stokdal

Konsulent
Mobil 90 98 15 86

tore@obik.no

Moussa Elkam

Konsulent
Mobil 94 16 15 77

moussa@obik.no

Reidun Bjørtomt

Konsulent
Mobil 47 70 07 83

reidun@obik.no

Rune Halvorsen

Konsulent
Mobil 99 29 03 70

rune@obik.no
Levert av IdrettenOnline