Bordtennis

Lyst på mosjon og moro sammen med arbeidskollegaer eller vennegjengen? Hvorfor ikke spille bordtennis? 

Har du og din bedrift lyst til å spille bordtennis, finner du den informasjonen du trenger for å være med her.

Vi i OBIK gir deg og dine arbeidskollegaer/kamerater en mulighet til å spille bordtennis. Her handler det ikke om å vinne – men om å delta og ha det gøy! Vi kan tilby dere både kamper mot andre bedrifter og baner.

Arrangement

Når Navn
17 nov
Bordtennisstevne - A herrer
Oslo bedriftsidrettskrets
  Les mer  
22 nov
Bordtennisstevne - B herrer
Oslo bedriftsidrettskrets
  Les mer  
22 nov
Bordtennisstevne - C herrer
Oslo bedriftsidrettskrets
  Les mer  
10 des
Bordtennisstevne - B herrer
Oslo bedriftsidrettskrets
  Les mer  
13 des
Bordtennisstevne - C herrer
Oslo bedriftsidrettskrets
  Les mer  
13 des
Bordtennisstevne - A herrer
Oslo bedriftsidrettskrets
  Les mer  

Bordtenniskalenderen og ytterligere detaljer finner du i menyen til venstre (under Bordtennis).

Fakta om bordtennis

  • Sesongen varer fra september til april
  • Ant. spillere pr. lag: 3 på herrelag, 2 på damelag.
  • Serieform: Lagspill + individuelle konkurranser

Bordtennis_Kampreglement.pdf

Kampkort herrer

Kampkort damer







Administrasjon
Utvalget

Moussa Elkam 

Tlf: 94 16 15 77
E: moussa.elkam@bedriftsidrett.no

Frank Nygaard

Tlf: 90 54 77 66
E: frank.nygaard@gjensidige.no

Plasthallen, Mortensrud

Bordtennisutvalget vil i sesongen 2018/2019 (tidsrommet 23.8.2018- 30.4.2019) disponere 6 bord i plasthallen på Mortensrud til kampavvikling/trening på torsdager fra kl. 18.00 til kl. 20.00.

Det er også mulig å trene sammen med bordtennisgruppen i Klemetsrud IL på søndager fra kl. 11.00 til kl. 13.00.

Adresse til hallen: Lofsrudveien 14, 1281 Oslo
Veibeskrivelse

Det er kort avstand til T-Banen - Mortensrud (24 minutter reise fra Oslo S + 5 minutter gange) og buss (22 minutter fra jernbanetorget + 2 minutter gange med 71A Bjørndal, 29 minutter fra jernbanetorget + 5 minutter gange med 74 Mortensrud)

Retningslinjer for bruk av hallen:
- De som benytter hallen må selv sette opp bord/nett før kamp/trening og sette tilbake bord/nett til samme sted
- Hallen skal være ryddet innen kl. 20.00 da det kommer ny leietager som skal trene fra kl. 20.00.  
- Eventuelle seriekamper har fortrinn til bordene (minimum 2 bord til hver seriekamp)
- Rydd og husk å ta med alle eiendeler

Spillere som ikke er ansatte i bedriften kan søke om dispensasjon.

Gebyr: kr. 300,- pr. søknad

Søk dispensasjon her 

Klassifisering av spillere

For sesongen 2018/2019.
Det er mulig å søke om endring av klassifisering iht. kampreglementets paragraf 3.3 

A-spillere












POENG
NavnLag
17-1816-1715-1614-1513-14








Roy AndersenBrevpost*




Birger AnderssonUniversitetet*21

30
Trond AuklandGE Healthcare*




Egil AulieABB**

5
3
Tore BogerAnticimex**0B: 53

B:44
Øyvind ChristensenRuter*51015
15
Øyvind CsiszarBrevpost*




Thomas DahlSporveien*1B: 16


Jørgen EdvardsenHIL/NSB*


10
Terje EkrannHIL/NSB*152124208
Arne Gunnar EllevoldO.B. Wiik *B: 52C: 24


Arild EriksenUniversitetet**0


2
Svein FolkesonOPIL*



8
Lin GangAppear TV*B: 16



Kai Magnus GrothStorebrand*


253
Jan GulbrandsenBrevpost*




Hilde GundersenBymiljøetaten**03
8B:72
Thomas GundersenGjensidige *7617562556
Per HeieSystema*




Knut HelsethOPIL*



8
Kristian HoelGjensidige *1953352219
Tor HovdeRuter*1727

8
Vidar HøgheimBrevpost*




Jens JacobsenABB*




Lars JarlebrandHIL/NSB*


7
Frank JohansenImplenia*2810


Tore KristoffersenUniversitetet*5016164960
Laura KruminaISS Facility*13



Roger KvitleAnticimex**0B: 43

B:31
Marta LankaGPS*


5
Erik LindholmHIL/NSB*5348
3
Andreas LindquistO.B.Wiik*B: 37C: 21


Sebastian LinneUniversitetet*



12
Frank NygaardGjensidige *1110312715
John NymoenImplenia*2710
10
Hans Henrik OlsenUniversitetet**00

11
Southinanh OudophanhGjensidige *

10
5
Roman PanovHIL/NSB*




Mirza PorobicJil Grorud*8

255
Marek PutzABB*
1013

Kristian RoksvaagUniversitetet*


1310
Knut SkjerpingTabil*


B:29
Endre SkoltTabil*




John StrangeHIL/NSB*




Bjarte SverresvoldOslo Kommune*




Casper SøndbergAker Utvikling*


1014
Oscar SøndbergAker Utvikling*




Tobias TivertAker Solutions*2
5

Pål ValheimMiljødirektoratet**0


2
Magnus VikstrømUniversitetet*




Martin VuUniversitetet*2124

Håkon WillochRuter*25B:36

Woitek WysockiSchenker*


19
Kenneth ZeiffertBymiljøetaten*106202851
Pontus Åkesson
*


5








*  A-spillere sesongen 2018/2019 og 2019/2020




**  A-spillere som må ha poeng sesongen 2018/2019 for å ikke rykke ned









B-spillere












POENG
NavnLag
17-1816-1715-1614-1513-14
Per Arne AndersenTabil****




Alec AngellTaxi**B: 0B: 3
B:5C:55
Jan Aage AronsenHIL/NSB*B: 7B: 13


Kjersti AuneSchenker***
A: 0A: 15

Ronny BakkeBilpost**
B: 5B:13B:3B:3
Mads BenterudSchenker***


A: 3A: 5
Kalle DohrmannO.B. Wiik*B: 22C: 40


Eva DoverbyHIL/NSB***


B:21
Terje FrilsethSystema***


A: 3A: 8
Simen A. GoplenErichsen & Horgen*C: 31C: 3C:4

Egil HaugeSystema***




Morten HeisedalO.B. Wiik**B: 0



Camilla HenriksenHIL/NSB***A: 0A: 0A: 5

Jan Arne Westlie HolmsenKLP**B: 0B: 3B:28C:40
Ole JansenSchenker***
A: 0A: 7A: 15
Kjell JemterudGrafica***
A: 0B:55B:22B:20
Jens Th. JensenTabil***




Tore JohansenGrafica****




Odd JonsmyrSchenker***



A: 13
Ulf KjellebergSystema*


C:63C:23
Raymond Kotov                Statoil   **B: 0C: 48


Jan Magne KrogstadHIL/NSB***B: 10

A: 5
Robert LamNAV*B: 20B: 22C:36
C:54
John Ivar LangerudOPIL*




Thinh Truong LeUniversitetet**
B: 3


Geirr LystrupHamar***



B:18
Kjetil LøvikNRK*B: 5



Yngve MidtfjellSystema***




Roger MikkelborgBrevpost***




Trond Ole MoldværOrring ***


A: 2A: 5
Per William NelsonErichsen & Horgen*C:43C: 14C:5

Hiep Luong NguyenNAV*B: 7B: 15C:47

Jonny NyrudOPIL***




Tor Audun OlsenUniversitetet***
A: 0
A: 3A: 8
Øivind OlsenBrevpost*C: 29C: 5
C:18
Rune PedersenBilpost***


B:31
Eduardo QuirozNordea*B: 21B: 14B:28B:20B:8
Ragnar RørdamNAV*B: 8B: 25B:5B:10B:6
Tariq SirajNAV*B: 9C: 18C:7

Arnulf SolengUniversitetet***A: 0A: 0A: 2A: 2A: 3
Åge SolvangJil Oslo S***




Kåre SteenTaxi*




Bjørn SyvertsenOPIL*B: 13



Igor TegettijaAker Solutions***

A: 5

Quang Duc UngNAV***



A:3
Carl WennebergNordea***

A: 2A: 2A: 2
Tommy WesterlidAnticimex**
B: 13B:7B:15B:23
Jan ZeiffertBymiljøetaten***


B:34B:30








* B-spillere sesongene 2018/2019 og 2019/2020 hvis de ikke rykker opp

** B-spillere som må ha poeng i sesongen 2018/2019 for ikke å rykke ned

*** B-spillere som har fått poeng de siste 5 år (tidligere A‑spillere)


****  B-spillere som ikke har fått poeng de siste 5 år (tidligere A-spillere) som kan spille i C-klassen
















C-spillere












POENG
NavnLag
17-1816-1715-1614-1513-14
Dag AkstunOPIL





Tomas Algard

C: 0



Trond AmundsenTaxi



C:17C:7
Torjus AndenæsVG

C: 3


Jens Erik ArnesenHIL/NSB

B: 0B:7
C:25
Lasse BakkeBilpost


C:22C:5C:5
Roger BallangbyASKO



C:5
Bård BergmanHIL/NSB
C: 5C: 10


Luis BetancorNetCom




C:17
Jan Otto BydalNordea
C: 0C: 0
C:2C:5
Mikael ChristianssonNevis Management


C:10

Chen Li-ChunNordea





Brian R. CooperThales
C: 2


C:20
Steinar DalerOslo Kommune

C: 0
C:3
Duong Quoc DungCSC




C:11
Bjørn EkbergErichsen & Horgen
C: 3



Thorbjørn EriksenUniversitetet




B:5
Bjørn EspenesNAV





Kjetil EvangBDO



C:4
Tom FjæraaFinanstilsynet
C: 0C: 23


Samuel FredrikssonUniversitetet





Morten Glyrup Gam Appear TV
C: 13



Søren GedsøErichsen & Horgen
C: 28C: 13


Erik GonderStatoil
C: 10C: 8C:8C:20
Emil GreenO.B. Wiik

C: 1


Kirsten GulbrandsenNordea
C: 0



Unni HalvorsenEllos


C:16

Kjell HansenFranzefoss
C: 0



Magne HaugNAV
C: 3



Robert HenriksenMekonomen





Espen HetlandNrK





Rita HoelStorebrand




C:4
Marianne HornnesNordea





Svein HuseSystema



C:16
Svein HaagensenSFT





Diaa JadaanAppear TV
C: 0



Raymond JahrmanJil Oslo S


B:5B:11B:3 
Suresh JohnpillaiUniversitetet


B:19B:24B:7
Robert JolyOslo Kommune

C: 2


Victor JosefsenOslo Kommune

C: 3C:1

Kjell JørgensenJil Oslo S





Arshad Ali KamranNAV
C: 17C: 3 

C:16
John KarlsenHIL/NSB





Tore KarlsenImplenia





Trond KaspersenKonsentra

C: 10
C:2
Trond KiserudSalomon-Johansen
C: 6



Bjørg KittelsenNrK


C:1

Trond KlingenbergJil Oslo S
C: 7



Minh Erling KristiansenOslo Kommune





Scott LaHartStatoil
C: 4



Dung Doc LamGet




B:9
Astrid LarsenTaxi



C:3C:12
Bjørn LarsenOslo Kommune

C: 9C:10

Thinh Truong LeUniversitetet


C:25C:7
Lars LianOslo Kommune





Oscar LidholmCowi
C: 3



Callie LiePurity
C: 0



Knut LykkeFinanstilsynet
C: 18C: 5C:6C:20C:7
Martin MagraffErichsen & Horgen
C: 0



Tor MangsetBymiljøetaten


C:3

Bjørn MaursethLakkegata



C:5
Jan MjeldeNAV





Dagfinn MyhreBrevpost
C: 9C: 5C:6C:11
Øistein MørkTabil





Conny NäsgårdFranzefoss
B: 0B: 0B:11

Godwin NwankwoNAV
C: 5C: 6


Paul OfstadNAV





Tore OlaisenJil Oslo S
C: 5



Fredrik RamstenOslo Kommune


C:11

Kristoffer RikvoldVG

B: 0


Gunn RøgebergNordea





Gunnar RøiseTaxi




C:2
Sanket ShahNordea
C: 0



Eivind SkeieJustisdepartementetC: 0



Elsa SkjærsveenNrK
C: 5C: 0


Trond SkjærvikTelenor

C: 7C:10

Ola SkrautvolEricksen & Horgen
C: 6



Tor Egil SkytterholmKonsentra

B: 0B:5C:23
Leiv StalsbergJil Oslo S


C:5C:5C:22
Fredrik StenmannOslo Kommune

C: 7


Karin StokkeNrK
C: 0C: 10C:10

Sverre SønderålTransportprodukter

C: 2

C:5
Guillermo TobarNordea
B: 0B: 0B:13B:14B:5
Pål TollefsrudPurity
C: 0



Arvid TømmervikNordea





Torodd TønneSystema



C:10
Norman TvedtJil Oslo S



C:3
Kristoffer VarvinPurity


C:2C:3
Vignesh VijayanNordea
C: 0



Inge WaglePurity

C: 0C:2

Jules ZehouoNAV
C: 0C: 0C:3

Jarle ØsthusSkattedirektoratet

C: 0

C:3
Kjell Rune ØyråsPurity
C: 0C: 0C:2C:5
Bernt Jan AalandFinanstilsynet





Kristian AandalFinanstilsynet




B:7
Per Harald AannerudNAV
C: 10



Aud AarnesBrevpost





Ranking pr. 17. oktober 2018:

 

 

 

A-SPILLERE HERRER:TOT27.sep17.okt
Dag
TorsdagOnsdag
Sted
GjensidigeNordea
Antall deltagere:1076








Kristian Hoel, Gjensidige1477
Erik Lindholm, Jil Oslo1010
Terje Ekrann, Jil Oslo10
10
Frank Nygaard, Gjensidige1055
Kalle Dohrmann, O.B. Wiik44
Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik 4
4
Pål Valheim, Miljødirektoratet000
Kjetil Kløve, NRK00
Hilde Gundersen, Bymiljøetaten00
Kai Magnus Groth, Storebrand0
0




B-SPILLERE HERRER:TOT09.okt17.okt
Dag
TorsdagOnsdag
Sted
NAVNordea
Antall deltagere:946




Robert Lam, NAV1010
Raymond Kotov, Statoil                   10
10
Ragnar Rørdam, NAV77
Guillermo Tobar, Nordea7
7
Eduardo Quiroz, Nordea5
5
Tariq Siraj, NAV404
Alec Angell, Taxi00
Arild Gangnes, Nordea0
0
Jan Arne Westlie Holmsen, KLP0
0




C-SPILLERE HERRER:  TOT02.okt17.okt
Dag
TirsdagOnsdag
Sted
NAVNordea
Antall deltagere:231115




Arshad Ali Kamran, NAV17107
Joachim Paulsen, Purity10
10
Morten Glyrup Gam, Appear TV853
Per Harald Aanerud, NAV77
Paul Ofstad, NAV55
Kjell Rune Øyrås, Purity5
5
Knut Lykke, Finanstilsynet5
5
Dagfinn Myhre, Brevpost3
3
Victor Josefsen, Oslo Kommune202
Steinar Dale, Oslo Kommune2
2
Jan Otto Bydall, Nordea1
1
Tom Fjæraa, Finanstilsynet00
Godwin Nwankwo, NAV00
Berat Redzepi, NAV00
Aynalem Baraki, NAV00
Magne Haug, NAV00
Jules Zehouo, NAV00
Lene Hafsten-Mørch, Nordea0
0
Carl Otto Gjelsvik, Deloitte0
0
Vignesh Vijayan, Nordea0
0
Pål Tollefsrud, Purity0
0
Jon Oddvar Kolnes, Deloitte0
0
Sanket Shah, Nordea0
0

Dato: 17. oktober 2018

Arrangør: Nordea

Sted: Elixia/Sats - Majorstua


Klasse: A-Herrer

1. Terje Ekrann, Jil Oslo                    5 seire  0 tap         15 - 3  10 poeng

2. Kristian Hoel, Gjensidige              3 seire  2 tap         13 - 7    7 poeng

3. Frank Nygaard, Gjensidige           3 seire  2 tap          11 - 7    5 poeng

4. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik    2 seire  3 tap           7 - 11   4 poeng

5. Kai Groth, Storebrand                    1 seier  4 tap           3 - 13   0 poeng

6. Pål Valheim, Miljødirektoratet      1 seier  4 tap          6 - 14   0 poeng

Klasse: B-Herrer

1. Raymond Kotov, Equinor               4 seire  1 tap         14 - 7   10 poeng (5-4 innebyrdes)

2. Guillermo Tobar, Nordea               4 seire  1 tap         14 - 9    7 poeng  (5-5 innebyrdes)

3. Eduardo Quiroz, Nordea                4 seire  1 tap         13 - 7    5 poeng  (4-5 innebyrdes)

4. Tariq Siraj, NAV                               2 seire  3 tap          8 - 10   4 poeng

5. Arild Gagnes, Nordea                    1 seier  4 tap           7 - 12    0 poeng

6. Jan-Arne Holmsen, KLP                0 seire  5 tap          4 - 15     0 poeng

Klasse: C-Herrer

Pulje 1:

1. Arshad Ali Kamran                        6 seire  0 tap         18 - 2

2. Kjell Rune Øyros                            5 seire  1 tap         16 - 7

3. Dagfinn Myhre                               4 seire  2 tap         14 - 7

4. Steinar Daler                                  3 seire  3 tap         11 - 11

5. Lene Hafsten-Mørch                    2 seire  4 tap          6 - 13

6. Vignesh Vijayan                            1 seier  5 tap          5 - 17

7. Jon Oddvar Kolnes                       0 seire  6 tap          5 - 18

Pulje 2:

1. Joachim Paulsen                          7 seire  0 tap       21 - 0

2. Knut Lykke                                     6 seire   1 tap       18 - 6

3. Morten Glyro Gam                        4 seire   3 tap       15 - 9 (4-3 innebyrdes)

4. Victor Josefsen                             4 seire   3 tap       12 - 9 (3-3 innebyrdes)

5. Jan Otto Bydall                              4 seire   3 tap       13 - 12 (3-4 innebyrdes)

6. Carl Otto Gjelsvik                          2 seire   5 tap         8 - 17

7. Pål Tollefsrud                                1 seier  6 tap          5 - 18

8. Sanket Shah                                   0 seire  7 tap         0 - 21

Semifinaler:

Arshad Ali Kamran - Knut Lykke             3 - 0

Joachim Paulsen - Kjell Rune Øyros     3 - 1

Finale:

Joachim Paulsen - Arshad Ali Kamran     3 - 0

Sluttstilling: 

1Joachim PaulsenPurity10 poeng
2Arshad Ali KamranNAV7 poeng
3Kjell Rune ØyråsPurity5 poeng
3Knut LykkeFinanstilsynet5 poeng
5Morten Glyro GamAppear TV3 poeng
5Dagfinn MyhreBrevpost3 poeng
7Victor JosefsenOslo Kommune2 poeng
7Steinar DalerOslo Kommune2 poeng
9Jan Otto BydallNordea1 poeng
9Lene Hafsten-MørchNordea0 poeng
11Carl Otto GjelsvikDeloitte0 poeng
11Vignesh VijayanNordea0 poeng
13Pål TollefsrudPurity0 poeng
13Jon Oddvar KolnesDeloitte0 poeng
15Sanket ShahNordea0 poeng

 

Dato: 9. oktober 2018
 Arrangør: NAV BIL
 Sted: Sannergata 2
 Klasse: B-Herrer
 

 
Kampene
 
Alec Angell – Robert Lam                  1-3 (14-16, 6-11, 11-2, 13-15)
 Ragnar Rørdam - Tariq, Siraj             3-0 (11-8, 11-8, 11-8)
 Alec Angell – Ragnar Rørdam            0-3 (4-11, 8-11, 2-11)
 Robert Lam – Tariq Siraj                     3-2 (11-6, 11-7, 12-14, 9-11, 11-7)
 Alec Angell – Tariq Siraj                      0-3 (7-11, 9-11, 5-11)
 Robert Lam - Ragnar Rørdam            3-2 (10-12, 11-8, 11-8, 10-12, 11-9)


 Sluttstilling
 1. Robert Lam, NAV                             3-0 i kamper         9-5 i sett     10 poeng
 2. Ragnar Rørdam, NAV                     2-1 i kamper         8-3 i sett       7 poeng
 3. Tariq, Siraj, NAV                               1-2 i kamper         5-6 i sett      0 poeng
 4. Alec Angell, Taxi                              0-3 i kamper         1-9 i sett      0 poeng


Dato: 2. oktober 2018
 Arrangør: NAV BIL
 Sted: Sannergata 2
 Klasse: C-Herrer
 

 
Pulje B
 
1. Paul Ofstad, NAV                                  3-1   i kamper     11-5   i sett 3-0 innbyrdes
 2. Tom Fjæraa, Finanstilsynet                    3-1   i kamper       9-5   i sett 0-3 innbyrdes
 3. Goodwin Nwankwo, NAV                      2-2   i kamper      7-11  i sett 3-0 innbyrdes
 4. Berat Redzepi, NAV                              2-2   i kamper       7-9   i sett 0-3 innbyrdes
 5. Magne Haug, NAV                               0-4   i kamper      3-12  i sett
 
 Pulje A
 
1. Ali Kamran, NAV                                   5-0   i kamper     15-1  i sett
 2. Per Aannerud, NAV                                              4-1   i kamper     12-4  i sett
 3. Morten Glyrup Gam, Appear TV            3-2   i kamper      9-8  i sett
 4. Viktor Josefsen, Oslo Kommune            1-4  i kamper      6-12  i sett  4-3 innbyrdes
 5. Aynalem Baraki, NAV                            1-4   i kamper     3-12  i sett  3-3 innbyrdes
 6. Jules Zehouo, NAV        1-4   i kamper      5-13  i sett  3-4 innbyrdes
 
 Sluttspill:
 Kvartfinaler

 Paul Ofstad  - Viktor Josefsen               3-0 (11-7, 11-9, 11-7)
 Berat Redzepi - Per Aannerud                0-3 (8-11, 7-11, 7-11)
 Tom Fjæraa - Morten G. Gam               1-3 (8-11, 11-6, 5-11, 8-11)
 Ali Kamran - Goodwin Nwankwo          3-0 (11-8, 12-10, 11-5)

Semifinaler
 Morten G. Gam - Ali Kamran                0-3 (7-11, 9-11, 8-11)
 Paul Ofstad  - Per Aannerud                 0-3 (7-11, 7-11, 6-11)
 
 Finale
 Ali Kamran - Per Aannerud                  3-2 (5-11, 9-11, 11-7, 13-11, 11-7)
 
 Sluttstilling
  1. Ali Kamran, NAV                                   10 poeng
  2. Per Aannerud, NAV                               7 poeng
  3. Morten Glyrup Gam, Appear TV         5 poeng
  3. Paul Ofstad, NAV                                 5 poeng
  5. Tom Fjæraa, Finanstilsynet               0 poeng
  5. Viktor Josefsen, Oslo Kommune     0 poeng
  5. Goodwin Nwankwo, NAV                  0 poeng
  5. Berat Redzepi, NAV                           0 poeng
  9. Aynalem Baraki, NAV                       0 poeng
  9. Magne Haug, NAV                            0 poeng
 11. Jules Zehouo, NAV                         0 poeng


Dato: 27. september 2018
Arrangør: Gjensidige
Sted: Schweigaardsgate 21
Klasse: A-Herrer

1. Erik Lindholm, Jil Oslo                6 seire 0 tap   18-7 10 poeng
2. Kristian Hoel, Gjensidige            5 seire 1 tap   16-4  7 poeng
3. Frank Nygaard, Gjensidige         3 seire 3 tap  11-10  5 poeng
4. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik          3 seire 3 tap  12-10  4 poeng
5. Pål Valheim, Miljøverndep          2 seier 4 tap    6-13  0 poeng
6. Kjetil Kløve, NRK                        1 seier 5 tap    5-15  0 poeng
7. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten 1 seire 5 tap    6-15  0 poeng
Ikke fullført: Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik

Levert av IdrettenOnline