Bordtennis

Lyst på mosjon og moro sammen med arbeidskollegaer eller vennegjengen? Hvorfor ikke spille bordtennis? 

Har du og din bedrift lyst til å spille bordtennis, finner du den informasjonen du trenger for å være med her.

Vi i OBIK gir deg og dine arbeidskollegaer/kamerater en mulighet til å spille bordtennis. Her handler det ikke om å vinne – men om å delta og ha det gøy! Vi kan tilby dere både kamper mot andre bedrifter og baner.

Arrangement

Når Navn

Bordtenniskalenderen og ytterligere detaljer finner du i menyen til venstre (under Bordtennis).

Fakta om bordtennis

  • Sesongen varer fra september til april
  • Ant. spillere pr. lag: 3 på herrelag, 2 på damelag.
  • Serieform: Lagspill + individuelle konkurranser

Bordtennis_Kampreglement.pdf

Kampkort herrer

Kampkort damer







Administrasjon
Utvalget

Moussa Elkam 

Tlf: 94 16 15 77
E: moussa.elkam@bedriftsidrett.no

Frank Nygaard

Tlf: 90 54 77 66
E: frank.nygaard@gjensidige.no

Plasthallen, Mortensrud

Bordtennisutvalget vil i sesongen 2018/2019 (tidsrommet 23.8.2018- 30.4.2019) disponere 6 bord i plasthallen på Mortensrud til kampavvikling/trening på torsdager fra kl. 18.00 til kl. 20.00.

NB: Hallen er ikke tilgjengelig når skolen har ferie, f.eks. er vinterferieuka stengt (torsdag 21. februar)

Det er også mulig å trene sammen med bordtennisgruppen i Klemetsrud IL på søndager fra kl. 11.00 til kl. 13.00.

Adresse til hallen: Lofsrudveien 14, 1281 Oslo
Veibeskrivelse

Det er kort avstand til T-Banen - Mortensrud (24 minutter reise fra Oslo S + 5 minutter gange) og buss (22 minutter fra jernbanetorget + 2 minutter gange med 71A Bjørndal, 29 minutter fra jernbanetorget + 5 minutter gange med 74 Mortensrud)

Retningslinjer for bruk av hallen:
- De som benytter hallen må selv sette opp bord/nett før kamp/trening og sette tilbake bord/nett til samme sted
- Hallen skal være ryddet innen kl. 20.00 da det kommer ny leietager som skal trene fra kl. 20.00.  
- Eventuelle seriekamper har fortrinn til bordene (minimum 2 bord til hver seriekamp)
- Rydd og husk å ta med alle eiendeler

Spillere som ikke er ansatte i bedriften kan søke om dispensasjon.

Gebyr: kr. 300,- pr. søknad

Søk dispensasjon her 

Klassifisering av spillere

For sesongen 2018/2019.
Det er mulig å søke om endring av klassifisering iht. kampreglementets paragraf 3.3 

A-spillere












POENG
NavnLag
17-1816-1715-1614-1513-14








Roy AndersenBrevpost*




Birger AnderssonUniversitetet*21

30
Trond AuklandGE Healthcare*




Egil AulieABB**

5
3
Tore BogerAnticimex**0B: 53

B:44
Øyvind ChristensenRuter*51015
15
Øyvind CsiszarBrevpost*




Thomas DahlSporveien*1B: 16


Jørgen EdvardsenHIL/NSB*


10
Terje EkrannHIL/NSB*152124208
Arne Gunnar EllevoldO.B. Wiik *B: 52C: 24


Arild EriksenUniversitetet**0


2
Svein FolkesonOPIL*



8
Lin GangAppear TV*B: 16



Kai Magnus GrothStorebrand*


253
Jan GulbrandsenBrevpost*




Hilde GundersenBymiljøetaten**03
8B:72
Thomas GundersenGjensidige *7617562556
Per HeieSystema*




Knut HelsethOPIL*



8
Kristian HoelGjensidige *1953352219
Tor HovdeRuter*1727

8
Vidar HøgheimBrevpost*




Jens JacobsenABB*




Lars JarlebrandHIL/NSB*


7
Frank JohansenImplenia*2810


Tore KristoffersenUniversitetet*5016164960
Laura KruminaISS Facility*13



Roger KvitleAnticimex**0B: 43

B:31
Marta LankaGPS*


5
Erik LindholmHIL/NSB*5348
3
Andreas LindquistO.B.Wiik*B: 37C: 21


Sebastian LinneUniversitetet*



12
Frank NygaardGjensidige *1110312715
John NymoenImplenia*2710
10
Hans Henrik OlsenUniversitetet**00

11
Southinanh OudophanhGjensidige *

10
5
Roman PanovHIL/NSB*




Mirza PorobicJil Grorud*8

255
Marek PutzABB*
1013

Kristian RoksvaagUniversitetet*


1310
Knut SkjerpingTabil*


B:29
Endre SkoltTabil*




John StrangeHIL/NSB*




Bjarte SverresvoldOslo Kommune*




Casper SøndbergAker Utvikling*


1014
Oscar SøndbergAker Utvikling*




Tobias TivertAker Solutions*2
5

Pål ValheimMiljødirektoratet**0


2
Magnus VikstrømUniversitetet*




Martin VuUniversitetet*2124

Håkon WillochRuter*25B:36

Woitek WysockiSchenker*


19
Kenneth ZeiffertBymiljøetaten*106202851
Pontus Åkesson
*


5








*  A-spillere sesongen 2018/2019 og 2019/2020




**  A-spillere som må ha poeng sesongen 2018/2019 for å ikke rykke ned









B-spillere












POENG
NavnLag
17-1816-1715-1614-1513-14
Per Arne AndersenTabil****




Alec AngellTaxi**B: 0B: 3
B:5C:55
Jan Aage AronsenHIL/NSB*B: 7B: 13


Kjersti AuneSchenker***
A: 0A: 15

Ronny BakkeBilpost**
B: 5B:13B:3B:3
Mads BenterudSchenker***


A: 3A: 5
Kalle DohrmannO.B. Wiik*B: 22C: 40


Eva DoverbyHIL/NSB***


B:21
Terje FrilsethSystema***


A: 3A: 8
Simen A. GoplenErichsen & Horgen*C: 31C: 3C:4

Egil HaugeSystema***




Morten HeisedalO.B. Wiik**B: 0



Camilla HenriksenHIL/NSB***A: 0A: 0A: 5

Jan Arne Westlie HolmsenKLP**B: 0B: 3B:28C:40
Ole JansenSchenker***
A: 0A: 7A: 15
Kjell JemterudGrafica***
A: 0B:55B:22B:20
Jens Th. JensenTabil***




Tore JohansenGrafica****




Odd JonsmyrSchenker***



A: 13
Ulf KjellebergSystema*


C:63C:23
Raymond Kotov                Statoil   **B: 0C: 48


Jan Magne KrogstadHIL/NSB***B: 10

A: 5
Robert LamNAV*B: 20B: 22C:36
C:54
John Ivar LangerudOPIL*




Thinh Truong LeUniversitetet**
B: 3


Geirr LystrupHamar***



B:18
Kjetil LøvikNRK*B: 5



Yngve MidtfjellSystema***




Roger MikkelborgBrevpost***




Trond Ole MoldværOrring ***


A: 2A: 5
Per William NelsonErichsen & Horgen*C:43C: 14C:5

Hiep Luong NguyenNAV*B: 7B: 15C:47

Jonny NyrudOPIL***




Tor Audun OlsenUniversitetet***
A: 0
A: 3A: 8
Øivind OlsenBrevpost*C: 29C: 5
C:18
Rune PedersenBilpost***


B:31
Eduardo QuirozNordea*B: 21B: 14B:28B:20B:8
Ragnar RørdamNAV*B: 8B: 25B:5B:10B:6
Tariq SirajNAV*B: 9C: 18C:7

Arnulf SolengUniversitetet***A: 0A: 0A: 2A: 2A: 3
Åge SolvangJil Oslo S***




Kåre SteenTaxi*




Bjørn SyvertsenOPIL*B: 13



Igor TegettijaAker Solutions***

A: 5

Quang Duc UngNAV***



A:3
Carl WennebergNordea***

A: 2A: 2A: 2
Tommy WesterlidAnticimex**
B: 13B:7B:15B:23
Jan ZeiffertBymiljøetaten***


B:34B:30








* B-spillere sesongene 2018/2019 og 2019/2020 hvis de ikke rykker opp

** B-spillere som må ha poeng i sesongen 2018/2019 for ikke å rykke ned

*** B-spillere som har fått poeng de siste 5 år (tidligere A‑spillere)


****  B-spillere som ikke har fått poeng de siste 5 år (tidligere A-spillere) som kan spille i C-klassen
















C-spillere












POENG
NavnLag
17-1816-1715-1614-1513-14
Dag AkstunOPIL





Tomas Algard

C: 0



Trond AmundsenTaxi



C:17C:7
Torjus AndenæsVG

C: 3


Jens Erik ArnesenHIL/NSB

B: 0B:7
C:25
Lasse BakkeBilpost


C:22C:5C:5
Roger BallangbyASKO



C:5
Bård BergmanHIL/NSB
C: 5C: 10


Luis BetancorNetCom




C:17
Jan Otto BydalNordea
C: 0C: 0
C:2C:5
Mikael ChristianssonNevis Management


C:10

Chen Li-ChunNordea





Brian R. CooperThales
C: 2


C:20
Steinar DalerOslo Kommune

C: 0
C:3
Duong Quoc DungCSC




C:11
Bjørn EkbergErichsen & Horgen
C: 3



Thorbjørn EriksenUniversitetet




B:5
Bjørn EspenesNAV





Kjetil EvangBDO



C:4
Tom FjæraaFinanstilsynet
C: 0C: 23


Samuel FredrikssonUniversitetet





Morten Glyrup Gam Appear TV
C: 13



Søren GedsøErichsen & Horgen
C: 28C: 13


Erik GonderStatoil
C: 10C: 8C:8C:20
Emil GreenO.B. Wiik

C: 1


Kirsten GulbrandsenNordea
C: 0



Unni HalvorsenEllos


C:16

Kjell HansenFranzefoss
C: 0



Magne HaugNAV
C: 3



Robert HenriksenMekonomen





Espen HetlandNrK





Rita HoelStorebrand




C:4
Marianne HornnesNordea





Svein HuseSystema



C:16
Svein HaagensenSFT





Diaa JadaanAppear TV
C: 0



Raymond JahrmanJil Oslo S


B:5B:11B:3 
Suresh JohnpillaiUniversitetet


B:19B:24B:7
Robert JolyOslo Kommune

C: 2


Victor JosefsenOslo Kommune

C: 3C:1

Kjell JørgensenJil Oslo S





Arshad Ali KamranNAV
C: 17C: 3 

C:16
John KarlsenHIL/NSB





Tore KarlsenImplenia





Trond KaspersenKonsentra

C: 10
C:2
Trond KiserudSalomon-Johansen
C: 6



Bjørg KittelsenNrK


C:1

Trond KlingenbergJil Oslo S
C: 7



Minh Erling KristiansenOslo Kommune





Scott LaHartStatoil
C: 4



Dung Doc LamGet




B:9
Astrid LarsenTaxi



C:3C:12
Bjørn LarsenOslo Kommune

C: 9C:10

Thinh Truong LeUniversitetet


C:25C:7
Lars LianOslo Kommune





Oscar LidholmCowi
C: 3



Callie LiePurity
C: 0



Knut LykkeFinanstilsynet
C: 18C: 5C:6C:20C:7
Martin MagraffErichsen & Horgen
C: 0



Tor MangsetBymiljøetaten


C:3

Bjørn MaursethLakkegata



C:5
Jan MjeldeNAV





Dagfinn MyhreBrevpost
C: 9C: 5C:6C:11
Øistein MørkTabil





Conny NäsgårdFranzefoss
B: 0B: 0B:11

Godwin NwankwoNAV
C: 5C: 6


Paul OfstadNAV





Tore OlaisenJil Oslo S
C: 5



Fredrik RamstenOslo Kommune


C:11

Kristoffer RikvoldVG

B: 0


Gunn RøgebergNordea





Gunnar RøiseTaxi




C:2
Sanket ShahNordea
C: 0



Eivind SkeieJustisdepartementetC: 0



Elsa SkjærsveenNrK
C: 5C: 0


Trond SkjærvikTelenor

C: 7C:10

Ola SkrautvolEricksen & Horgen
C: 6



Tor Egil SkytterholmKonsentra

B: 0B:5C:23
Leiv StalsbergJil Oslo S


C:5C:5C:22
Fredrik StenmannOslo Kommune

C: 7


Karin StokkeNrK
C: 0C: 10C:10

Sverre SønderålTransportprodukter

C: 2

C:5
Guillermo TobarNordea
B: 0B: 0B:13B:14B:5
Pål TollefsrudPurity
C: 0



Arvid TømmervikNordea





Torodd TønneSystema



C:10
Norman TvedtJil Oslo S



C:3
Kristoffer VarvinPurity


C:2C:3
Vignesh VijayanNordea
C: 0



Inge WaglePurity

C: 0C:2

Jules ZehouoNAV
C: 0C: 0C:3

Jarle ØsthusSkattedirektoratet

C: 0

C:3
Kjell Rune ØyråsPurity
C: 0C: 0C:2C:5
Bernt Jan AalandFinanstilsynet





Kristian AandalFinanstilsynet




B:7
Per Harald AannerudNAV
C: 10



Aud AarnesBrevpost





Ranking pr. 14. februar 2019:

 

A-SPILLERE HERRER:TOT27.sep17.okt17.nov13.des17.jan14.feb
Dag
TorsdagOnsdagLørdagTorsdagTorsdagTorsdag
Sted
GjensidigeNordeaGjensidigeGjensidigeGjensidigeGjensidige
Antall deltagere:1976109Avlyst10




Serien










Harry Nilsen, OPIL26

97
10
Kristian Hoel, Gjensidige26777

5
Dag Tvervaag, Gjensidige25

810
7
Terje Ekrann, Jil Oslo20
10
5
5
Per Andre Flåten, Bærum Kommune16

16


Erik Lindholm, Jil Oslo1410

4

Tore Kristoffersen, Universitetet13

13


Frank Nygaard, Gjensidige125502
0
Thomas Gundersen, Gjensidige11

11


Kalle Dohrmann, O.B. Wiik44




Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik 4
4
0
0
Øyvind Christensen, Miljødirektoratet3


3
0
Frank Johansen, Implenia3




3
John Nymoen, Implenia3




3
Pål Valheim, Miljødirektoratet0000


Kjetil Kløve, NRK00

0

Hilde Gundersen, Bymiljøetaten00
00
0
Kai Magnus Groth, Storebrand0
0



Hans Henrik Olsen, Universitetet0

0










B-SPILLERE HERRER:TOT09.okt17.okt15.nov10.des10.jan09.feb
Dag
TorsdagOnsdagTorsdagMandagTorsdagLørdag
Sted
NAVNordeaOslo SUniversitetetOslo SNordea
Antall deltagere:1046AvlystAvlystAvlyst5







Serien
Raymond Kotov, Statoil                   26
10


16
Guillermo Tobar, Nordea20
7


13
Eduardo Quiroz, Nordea16
5


11
Robert Lam, NAV1010




Ragnar Rørdam, NAV77




Tariq Siraj, NAV404



Alec Angell, Taxi00



0
Arild Gangnes, Nordea0
0



Jan Arne Westlie Holmsen, KLP0
0



Øivind Olsen, Brevpost0




0








C-SPILLERE HERRER:  TOT02.okt17.okt22.nov13.des14.jan09.feb
Dag
TirsdagOnsdagTorsdagTorsdagMandagLørdag
Sted
NAVNordeaGjensidigeOslo SUniversitetetNordea
Antall deltagere:551115818159







Serien
Morten Glyrup Gam, Appear TV2753
3511
Arshad Ali Kamran, NAV24107

7
Joachim Paulsen, Purity20
1010


Per Anders Fridh, Bilpost16




16
Ronny Bakke, Bilpost13




13
Per Olavesen, Statnett12

57

Dagfinn Myhre, Brevpost12
3


9
Tore Olaisen, Jil Oslo10


10

Anders Nørregård, Eika10



10
Jan Otto Bydall, Nordea9
1


8
Kjell Rune Øyrås, Purity8
53


Martin Magraff, Erichsen & Horgen8


53
Per Harald Aanerud, NAV77




Calle Lie, Purity7

7


Norman Tvedt, Jil Oslo7




7
Knut Lykke, Finanstilsynet7
5

2
Scott LaHart, Equinor7

43

Victor Josefsen, Oslo Kommune702
32
Paul Ofstad, NAV55




Tore Nilsen, Jil Oslo5


5

Fredrik Skatland, Eika5



5
Steinar Dale, Oslo Kommune4
2
2

Anders Borgås, Erichsen & Horgen3


30
Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen3



3
Jens Erik Arnesen, Jil Oslo2


2

Kenneth Hauklien, Micado2


2

Roberto Joly, Oslo Kommune2


2

Erik Aune, Erichsen & Horgen1



1
Tom Fjæraa, Finanstilsynet00




Godwin Nwankwo, NAV00




Berat Redzepi, NAV00




Aynalem Baraki, NAV00




Magne Haug, NAV00




Jules Zehouo, NAV00




Lene Hafsten-Mørch, Nordea0
0



Carl Otto Gjelsvik, Deloitte0
0



Vignesh Vijayan, Nordea0
0



Pål Tollefsrud, Purity0
00


Jon Oddvar Kolnes, Deloitte0
0
0

Sanket Shah, Nordea0
0



Ole Petter Eriksen, Purity0

0


Andreas Holmqvist, Statnett0

0


Odd Christopher Skarbø, Deloitte0


0

Jakob Grinvoll, Deloitte0


0

Tom Runar Larsen, Statnett0


0

Paul Hinsch, Micado0


0

Roaul Abrahamsson, Micado0


0

Paul Brede Andresen, Eika0



0
Kristian Heier, Erichsen & Horgen0



0
Roy Ekstrøm, Oslo Kommune0



0
Øistein M, Sandbæk, Erichsen & Horgen0



0
Endre Roald Rynning, Erichsen & Horgen0



0
Lasse Bakke, Bilpost0




0
Andreas Lien Sandberg, Nordea0




0
Kirsten Gulbrandsen, Nordea0




0




Dato: 14. februar 2019

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-Herrer

Pulje 1:

1. Kristian Hoel, Gjensidige                              4 seire  0 tap     12 - 4

2. Terje Ekrann, Jil Oslo                                    3 seire  1 tap      11 - 5

3. Frank Johansen, Implenia                           2 seire  2 tap        6 - 7

4. Frank Nygaard, Gjensidige                          1 seier  3 tap       3 - 9

5. Øyvind Christensen, Miljødirektoratet       0 seire  4 tap       5 - 12

Pulje 2:

1. Harry Nilsen, OPIL                                        4 seire  0 tap        12 - 1

2. Dag Tvervaag, Gjensidige                           3 seire  1 tap          9 - 6

3. John Nymoen, Implenia                              2 seire  2 tap          8 - 7

4. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                  1 seier  3 tap          5 - 9

5. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                0 seire  4 tap          1 - 12

Semifinaler:

Dag Tvervaag - Kristian Hoel            3 - 1 (11-2, 3-11, 6-11, 8-11)

Harry Nilsen - Terje Ekrann               3 - 0 (11-4, 11-4, 11-5)

Finale:

Harry Nilsen - Dag Tvervaag            3- 2 (7-11, 7-11, 11-7, 11-9, 11-8)

Sluttstilling:

1. Harry Nilsen, OPIL                                     10 poeng

2. Dag Tvervaag, Gjensidige                           7 poeng

3. Terje Ekrann, Jil Oslo                                   5 poeng

3. Kristian Hoel, Gjensidige                             5 poeng

5. John Nymoen, Implenia                               3 poeng

5. Frank Johansen, Implenia                           3 poeng

7. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                  0 poeng

7. Frank Nygaard, Gjensidige                          0 poeng

9. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                0 poeng

10. Øyvind Christensen, Miljødirektoratet    0 poeng


Dato:9. februar 2019

Arrangør: Nordea

Sted:Sats Elixia, Majorstua

Klasse: B-Herrer - Serien

1. Raymond Kotov, Equinor                 8 seire  0 tap     24 - 7   16 poeng

2. Guillermo Tobar, Nordea                 4 seire  4 tap    19 - 15   13 poeng

3. Eduardo Quiroz, Nordea                  4 seire   4 tap     14 - 16  11 poeng

4. Alec Angell, Oslo Taxi                      2 seire   6 tap      9 -  20   0 poeng

5. Øivind Olsen, Brevpost                    2 seire   6 tap     11 - 19   0 poeng

Klasse: C-Herrer - Serien

1. Per Anders Fridth, Bilpost                8 seire  0 tap         24 - 1    16 poeng

2. Ronny Bakke, Bilpost                        7 seire  1 tap        22 - 10    13 poeng

3. Morten G. Gam, Appear TV             6 seire  2 tap       19 - 10    11 poeng

4. Dagfinn Myhre, Brevpost                 5 seire  3 tap       18 - 10      9 poeng

5. Jan Otto Bydall, Nordea                  3 seire  5 tap       12 - 17     8 poeng

6. Norman Tvedt, Jil Oslo                   3 seire  5 tap       15 - 17     7 poeng

7. Lasse Bakke, Bilpost                       3 seire  5 tap        11 - 17    0 poeng

8. Andreas Lien Sandberg, Nordea   1 seier   7 tap         3 - 23    0 poeng

9. Kirsten Gulbrandsen, Nordea         0 seire  8 tap         5 - 24    0 poeng   

Dato: 14. januar 2019

Arrangør: Universitetet i Oslo

Sted: Blindern

Klasse. C-Herrer

Pulje 1:

  1. Arshad Ali Kamran, NAV                                    6 seire 0 tap, 18-1
  2. Anders Nørregård, Eika                                     5 seire 1 tap, 16-3
  3. Marin Magraff, Erichsen & Horgen                  4 seire 2 tap, 12-7
  4.  Victor Josefsen, Oslo komune                           3 seire 3 tap, 9-11
  5. Anders Borgås, Erichsen & Horgen                   2 seire 4 tap, 7-12
  6. Kristian Heier, Erichsen & Horgen                    1 seier 5 tap, 5-15
  7. Øistein M. Sanbæk, Erichsen & Horgen            0 seire 6 tap, 0-18

Pulje 2: 

  1. Fredrik Skatland, Eika                                      7 seire 0 tap, 21-1
  2. Morten Glyrup, Appear TV                              6 seire 1 tap, 18-6
  3.  Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen       4 seire 3 tap, 16-12
  4. Knut Lykke, Finanstilsynet                               4 seire 3 tap, 14-13
  5. Eirik Aune, Erichsen & Horgen                       3 seire 4 tap, 10-12
  6. Paul Brede Andresen, Eika                             3 seire 4 tap, 10-12
  7. Roy Ekstrøm, Oslo kommune                         1 seier 6 tap, 6-19
  8. Endre R. Rynning, Erichsen & Horgen            0 seire 7 tap, 0-18

Semifinaler:

Arshad Ali Kamran – Morten Glyrup 3-0

Fredrik Skatland – Anders Nørregård 1-3

Finale:

Arshad Ali Kamran – Anders Nørregård 0-3


Sluttstilling:

1     Anders Nørregård, Eika                                  10 poeng

  1. Arshad Ali Kamran, NAV                                  7 poeng
  2. Fredrik Skatland, Eika                                        5 poeng
  1. Morten Glyrup, Appear TV                             5 poeng

5     Martin Magraff, Erichsen & Horgen             3 poeng

5     Herman R. Rinholm, Erichsen & Horgen     3 poeng

7    Victor Josefsen, Oslo kommune                    2 poeng

7    Knut Lykke, Finanstilsynet                                2 poeng

9    Erik Aune, Erichsen & Horgen                          1 poeng

9    Anders Borgås, Erichsen & Horgen                0 poeng

11   Paul Brede Andresen, Eika                              0 poeng

11  Kristian Heier, Erichsen & Horgen                  0 poeng

13  Roy Ekstrøm, Oslo kommune                          0 poeng

13  Øistein M. Sandbæk, Erichsen & Horgen    0 poeng

15  Endre Roald Rynning, Erichsen & Horgen    0 poeng


Dato: 13. desember 2018

Arrangør: Jil Oslo

Sted: Trimrommet under sporene på Oslo S

Klasse. C-Herrer


Pulje 1:

  1. Tore Olaisen                      2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Morten Glyrup Gam       1 seier 1 tap       3 – 4
  3. Tom Runar Larsen           0 seire 2 tap       1 – 6

Pulje 2:

  1. Per Olavesen                    2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Anders Borgås                  1 seier 1 tap       3 – 5
  3. Jan Oddvar Kolnes          0 seire 2 tap       2 – 6

Pulje 3:

  1. Scott La Hart                      2 seire 0 tap       6 – 3
  2. Jens Erik Arnesen            1 seier 1 tap       5 – 3
  3. Roaul Abrahamsson       0 seire 2 tap       1 – 6

Pulje 4:

  1. Victor Josefsen                2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Kenneth Hauklien           1 seier 0 tap       3 – 5
  3. Odd Christopher Skarbø0 seire 2 tap      2 – 6

Pulje 5:

  1. Martin Magraff                2 seire 0 tap       6 – 2
  2. Steinar Daler                     1 seier 1 tap       5 – 3
  3. Jakob Grinvoll                   0 seire 2 tap       0 – 6

Pulje 6:

  1. Tore Nilsen                        2 seire 0 tap       6 – 0
  2. Roberto Joly                      1 seier 1 tap       3 – 4
  3. Paul Hinsch                        0 seire 2 tap       1 – 6      


Åttendedelsfinaler:

Anders Borgås – Steinar Daler                   3 – 2

Tore Nilsen – Jens Erik Arnesen                3 – 1

Martin Magraff – Kenneth Hauklien       3 – 0

Morten Glyrup Gam – Roberto Joly         1 – 3


Kvartfinaler:

Tore Olaisen – Anders Borgås                    3 – 0

Victor Josefsen – Tore Nilsen                     0 – 3

Scott La Hart – Martin Magraff                 0 – 3

Per Olavesen – Morten Glyrup Gam        3 – 1


Semifinaler:

Tore Olaisen – Tore Nilsen                          3 – 2

Martin Magraff – Per Olavesen                 0 – 3


Finale:

Tore Olaisen – Per Olavesen                      3 – 0


Sluttstilling:


  1. Tore Olaisen                                      Jil Oslo                                10 poeng
  2. Per Olavesen                                    Statnett                               7 poeng
  3. Tore Nilsen                                        Jil Oslo                                  5 poeng

3     Martin Magraff                                Erichsen & Horgen          5 poeng

5     Anders Borgås                                  Erichsen & Horgen          3 poeng

5     Morten Glyrup Gam                       Appear TV                          3 poeng

5     Victor Josefsen                                Oslo Kommune                3 poeng

5     Scott La Hart                                      Equinor                                3 poeng

9     Steinar Daler                                     Oslo Kommune                2 poeng

9     Jens Erik Arnesen                            Jil Oslo                                 2 poeng

9     Kenneth Hauklien                           Micado                                2 poeng

9     Roberto Joly                                      Oslo Kommune                2 poeng

12   Jan Oddvar Kolnes                          Deloitte                               0 poeng

12   Odd Christopher Skarbø               Deloitte                               0 poeng

12   Jakob Grinvoll                                   Deloitte                               0 poeng

12   Tom Runar Larsen                           Statnett                               0 poeng

12   Paul Hinsch                                        Micado                                0 poeng

12   Roaul Abrahamsson                       Micado                                0 poeng


Dato: 13. desember 2018

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-Herrer

1. Dag Tvervaag, Gjensidige              8 seire  0 tap           24 -  7    10 poeng

2. Harry Nilsen, OPIL                          7 seire   1 tap          23 -  5      7 poeng

3. Terje Ekrann, Jil Oslo                     6 seire   2 tap          20 - 11     5 poeng

4. Erik Lindholm, Jil Oslo                   5 seire   3 tap         16 - 13      4 poeng

5. Øyvind Christensen, Miljødir          4 seire   4 tap          15 - 13      3 poeng

6. Frank Nygaard, Gjensidige              2 seire   6 tap         13 - 18      2 poeng

7. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik       2 seire   6 tap          6 - 21       0 poeng

8. Kjetil Kløve, NRK                               1 seier   7 tap          6 - 21       0 poeng

9. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten     1 seier   7 tap         9 - 23       0 poeng


Dato: 22. november 2018

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: C-Herrer

1. Joachim Paulsen, Purity                   7 seire   0 tap        21 -  2    10 poeng

2. Calle Lie, Purity                                   6 seire  1 tap         20 -  8     7 poeng

3. Per Olavesen, Statnett                       5 seire  2 tap         17 - 10   5 poeng

4. Scott La Hart, Equinor                       3 seire  4 tap          13 - 12   4 poeng

5. Kjell Rune Øyrås, Purity                     3 seire  4 tap          11 - 12   3 poeng

6. Andreas Holmqvist, Statnett            2 seire  5 tap            7 - 17   0 poeng

7. Ole Petter Eriksen, Purity                  2 seire  5 tap            8 - 16   0 poeng

8. Pål Tollefsrud, Purity                         0 seire  7 tap            1 - 21   0 poeng


Dato: 17. november 2018

Arrangør: Gjensidige

Sted: Schweigaardsgate 21

Klasse: A-serien Herrer

1. Per Andrè Flåten, Bærum Kommune       8 seire  1 tap       24 -  8   16 poeng

2. Tore Kristoffersen, UIOBIL                        8 seier   1 tap       26 -  5   13 poeng

3. Thomas Gundersen, Gjensidige               7 seire   2 tap       23 - 11  11 poeng

4. Harry Nilsen, OPIL                                       6 seire  3 tap       18 - 10    9 poeng

5. Dag Tvervaag, Gjensidige                          6 seire  3 tap        20 - 10   8 poeng

6. Kristian Hoel, Gjensidige                           3 seire  6 tap        13 - 21   7 poeng

7. Frank Nygaard, Gjensidige                        3 seire  6 tap         12 - 20  0 poeng

8. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten               2 seire  7 tap          8 - 22   0 poeng

9. Pål Valheim, Miljødirektoratet                   2 seire  7 tap        10 - 25   0 poeng

10. Hans Henrik Olsen, UIOBIL                     0 seire   9 tap          5 - 27   0 poeng


Dato: 17. oktober 2018

Arrangør: Nordea

Sted: Elixia/Sats - Majorstua


Klasse: A-Herrer

1. Terje Ekrann, Jil Oslo                    5 seire  0 tap         15 - 3  10 poeng

2. Kristian Hoel, Gjensidige              3 seire  2 tap         13 - 7    7 poeng

3. Frank Nygaard, Gjensidige           3 seire  2 tap          11 - 7    5 poeng

4. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik    2 seire  3 tap           7 - 11   4 poeng

5. Kai Groth, Storebrand                    1 seier  4 tap           3 - 13   0 poeng

6. Pål Valheim, Miljødirektoratet      1 seier  4 tap          6 - 14   0 poeng

Klasse: B-Herrer

1. Raymond Kotov, Equinor               4 seire  1 tap         14 - 7   10 poeng (5-4 innebyrdes)

2. Guillermo Tobar, Nordea               4 seire  1 tap         14 - 9    7 poeng  (5-5 innebyrdes)

3. Eduardo Quiroz, Nordea                4 seire  1 tap         13 - 7    5 poeng  (4-5 innebyrdes)

4. Tariq Siraj, NAV                               2 seire  3 tap          8 - 10   4 poeng

5. Arild Gagnes, Nordea                    1 seier  4 tap           7 - 12    0 poeng

6. Jan-Arne Holmsen, KLP                0 seire  5 tap          4 - 15     0 poeng

Klasse: C-Herrer

Pulje 1:

1. Arshad Ali Kamran                        6 seire  0 tap         18 - 2

2. Kjell Rune Øyros                            5 seire  1 tap         16 - 7

3. Dagfinn Myhre                               4 seire  2 tap         14 - 7

4. Steinar Daler                                  3 seire  3 tap         11 - 11

5. Lene Hafsten-Mørch                    2 seire  4 tap          6 - 13

6. Vignesh Vijayan                            1 seier  5 tap          5 - 17

7. Jon Oddvar Kolnes                       0 seire  6 tap          5 - 18

Pulje 2:

1. Joachim Paulsen                          7 seire  0 tap       21 - 0

2. Knut Lykke                                     6 seire   1 tap       18 - 6

3. Morten Glyro Gam                        4 seire   3 tap       15 - 9 (4-3 innebyrdes)

4. Victor Josefsen                             4 seire   3 tap       12 - 9 (3-3 innebyrdes)

5. Jan Otto Bydall                              4 seire   3 tap       13 - 12 (3-4 innebyrdes)

6. Carl Otto Gjelsvik                          2 seire   5 tap         8 - 17

7. Pål Tollefsrud                                1 seier  6 tap          5 - 18

8. Sanket Shah                                   0 seire  7 tap         0 - 21

Semifinaler:

Arshad Ali Kamran - Knut Lykke             3 - 0

Joachim Paulsen - Kjell Rune Øyros     3 - 1

Finale:

Joachim Paulsen - Arshad Ali Kamran     3 - 0

Sluttstilling: 

1Joachim PaulsenPurity10 poeng
2Arshad Ali KamranNAV7 poeng
3Kjell Rune ØyråsPurity5 poeng
3Knut LykkeFinanstilsynet5 poeng
5Morten Glyro GamAppear TV3 poeng
5Dagfinn MyhreBrevpost3 poeng
7Victor JosefsenOslo Kommune2 poeng
7Steinar DalerOslo Kommune2 poeng
9Jan Otto BydallNordea1 poeng
9Lene Hafsten-MørchNordea0 poeng
11Carl Otto GjelsvikDeloitte0 poeng
11Vignesh VijayanNordea0 poeng
13Pål TollefsrudPurity0 poeng
13Jon Oddvar KolnesDeloitte0 poeng
15Sanket ShahNordea0 poeng

 

Dato: 9. oktober 2018
 Arrangør: NAV BIL
 Sted: Sannergata 2
 Klasse: B-Herrer
 

 
Kampene
 
Alec Angell – Robert Lam                  1-3 (14-16, 6-11, 11-2, 13-15)
 Ragnar Rørdam - Tariq, Siraj             3-0 (11-8, 11-8, 11-8)
 Alec Angell – Ragnar Rørdam            0-3 (4-11, 8-11, 2-11)
 Robert Lam – Tariq Siraj                     3-2 (11-6, 11-7, 12-14, 9-11, 11-7)
 Alec Angell – Tariq Siraj                      0-3 (7-11, 9-11, 5-11)
 Robert Lam - Ragnar Rørdam            3-2 (10-12, 11-8, 11-8, 10-12, 11-9)


 Sluttstilling
 1. Robert Lam, NAV                             3-0 i kamper         9-5 i sett     10 poeng
 2. Ragnar Rørdam, NAV                     2-1 i kamper         8-3 i sett       7 poeng
 3. Tariq, Siraj, NAV                               1-2 i kamper         5-6 i sett      0 poeng
 4. Alec Angell, Taxi                              0-3 i kamper         1-9 i sett      0 poeng


Dato: 2. oktober 2018
 Arrangør: NAV BIL
 Sted: Sannergata 2
 Klasse: C-Herrer
 

 
Pulje B
 
1. Paul Ofstad, NAV                                  3-1   i kamper     11-5   i sett 3-0 innbyrdes
 2. Tom Fjæraa, Finanstilsynet                    3-1   i kamper       9-5   i sett 0-3 innbyrdes
 3. Goodwin Nwankwo, NAV                      2-2   i kamper      7-11  i sett 3-0 innbyrdes
 4. Berat Redzepi, NAV                              2-2   i kamper       7-9   i sett 0-3 innbyrdes
 5. Magne Haug, NAV                               0-4   i kamper      3-12  i sett
 
 Pulje A
 
1. Ali Kamran, NAV                                   5-0   i kamper     15-1  i sett
 2. Per Aannerud, NAV                                              4-1   i kamper     12-4  i sett
 3. Morten Glyrup Gam, Appear TV            3-2   i kamper      9-8  i sett
 4. Viktor Josefsen, Oslo Kommune            1-4  i kamper      6-12  i sett  4-3 innbyrdes
 5. Aynalem Baraki, NAV                            1-4   i kamper     3-12  i sett  3-3 innbyrdes
 6. Jules Zehouo, NAV        1-4   i kamper      5-13  i sett  3-4 innbyrdes
 
 Sluttspill:
 Kvartfinaler

 Paul Ofstad  - Viktor Josefsen               3-0 (11-7, 11-9, 11-7)
 Berat Redzepi - Per Aannerud                0-3 (8-11, 7-11, 7-11)
 Tom Fjæraa - Morten G. Gam               1-3 (8-11, 11-6, 5-11, 8-11)
 Ali Kamran - Goodwin Nwankwo          3-0 (11-8, 12-10, 11-5)

Semifinaler
 Morten G. Gam - Ali Kamran                0-3 (7-11, 9-11, 8-11)
 Paul Ofstad  - Per Aannerud                 0-3 (7-11, 7-11, 6-11)
 
 Finale
 Ali Kamran - Per Aannerud                  3-2 (5-11, 9-11, 11-7, 13-11, 11-7)
 
 Sluttstilling
  1. Ali Kamran, NAV                                   10 poeng
  2. Per Aannerud, NAV                               7 poeng
  3. Morten Glyrup Gam, Appear TV         5 poeng
  3. Paul Ofstad, NAV                                 5 poeng
  5. Tom Fjæraa, Finanstilsynet               0 poeng
  5. Viktor Josefsen, Oslo Kommune     0 poeng
  5. Goodwin Nwankwo, NAV                  0 poeng
  5. Berat Redzepi, NAV                           0 poeng
  9. Aynalem Baraki, NAV                       0 poeng
  9. Magne Haug, NAV                            0 poeng
 11. Jules Zehouo, NAV                         0 poeng


Dato: 27. september 2018
Arrangør: Gjensidige
Sted: Schweigaardsgate 21
Klasse: A-Herrer

1. Erik Lindholm, Jil Oslo                6 seire 0 tap   18-7 10 poeng
2. Kristian Hoel, Gjensidige            5 seire 1 tap   16-4  7 poeng
3. Frank Nygaard, Gjensidige         3 seire 3 tap  11-10  5 poeng
4. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik          3 seire 3 tap  12-10  4 poeng
5. Pål Valheim, Miljøverndep          2 seier 4 tap    6-13  0 poeng
6. Kjetil Kløve, NRK                        1 seier 5 tap    5-15  0 poeng
7. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten 1 seire 5 tap    6-15  0 poeng
Ikke fullført: Arne Gunnar Ellevold, O.B. Wiik

Levert av IdrettenOnline