Endre tekststørrelsen
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac). Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.

Stevneresultater

Her legges det ut resultater for sesongen 2017-2018 fra poengtellende stevner i OBIK

RESULTATER

Dato: 18. oktober 2017
Arrangør: Nordea
Sted: Elixia, Majorstua

Herrer A:

 

Puljespill:

Pulje 1:

  1. Thomas Gundersen      5 seire  0 tap    15-1
  2. Terje Ekrann                4 seire  1 tap    12-5
  3. Tor Hovde                   3 seire  2 tap    9-7
  4. Frank Nygaard             2 seire  3 tap    10-10
  5. Thomas Dahl               1 seier  4 tap    3-14
  6. Pål Valheim                 0 seire  5 tap    3-15

 

Pulje 2:

  1. Frank Johansen           5 seire  0 tap    15-4
  2. Kristian Hoel                4 seire  1 tap    12-7
  3. John Nymoen               3 seire  2 tap    13-7
  4. Tobias Tivert               2 seire  3 tap    10-9
  5. Hilde Gundersen          1 seier  4 tap    3-13
  6. Håkon Willoch              0 seire 5 tap    2-15

 

Semifinaler:

Thomas Gundersen – Kristian Hoel      3 - 0 (11-8, 12-10, 12-10)

Frank Johansen – Terje Ekrann                        3 – 0 (11-9, 11-8, 11-6)

 

Finale:

Thomas Gundersen – Frank Johansen  3 – 0 (11-9, 11-6, 11-7)

 

Sluttstilling:                                                                                                                                                                        

1.         Thomas Gundersen, Gjensidige                       10 poeng

2.         Frank Johansen, Oslo Taxi                  7 poeng

3.         Kristian Hoel, Gjensidige                      5 poeng

3.         Terje Ekrann, HIL/NSB                         5 poeng

5.         Tor Hovde, Ruter                                 3 poeng

5.         John Nymoen, Schenker                      3 poeng

7.         Frank Nygaard, Gjensidige                   2 poeng

7.         Tobias Tivert, Aker Solutions               2 poeng

9.         Thomas Dahl, Ruter                             0 poeng

9.         Hilde Gundersen, Bymiljøetaten                        0 poeng

11.       Pål Valheim, Miljødirektoratet               0 poeng

11.       Håkon Willoch, Ruter                            0 poeng

 

Herrer B:

 

Puljespill:

Pulje 1:

  1. Robert Lam                  4 seire  0 tap    12-1
  2. Arne Gunnar Ellevold   3 seire  1 tap    9-5
  3. Tariq Siraj                   2 seire  2 tap    6-7
  4. Raymond Kotov           1 seier  3 tap    6-9
  5. Morten Heiseldal          0 seire  4 tap    1-12

Pulje 2:

  1. Hiep Nguyen                3 seire  1 tap    9-9
  2. Andreas Lindqvist        3 seire  1 tap    11-3
  3. Kalle Dohrmann           2 seire  2 tap    8-6
  4. Guillermo Tobar           1 seier  3 tap    5-11
  5. Jan Arne Holmsen        1 seier  3 tap    7-11

 

Semifinaler:

Robert Lam – Andreas Lindqvist           3 – 1 (5-11, 11-8, 11-8, 11-9)

Hiep Nguyen – Arne Gunnar Ellevold    3 – 1 (11-9, 3-11, 11-9, 11-7)

 

Finale:

Robert Lam – Hiep Nguyen                  3-1 (11-9, 3-11, 11-9, 11-7)

 

Sluttstilling:

 

1.         Robert Lam, NAV                                 10 poeng                     

2.         Hiep Nguyen, NAV                               7 poeng

3.         Andreas Lindqvist, O.B.Wiik                 5 poeng

3.         Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik                        5 poeng

5.         Tariq Siraj, NAV                                   3 poeng

5.         Kalle Dohrmann, O.B.Wiik                    3 poeng

7.         Raymond Kotov, Statoil                                    0 poeng

7.         Guillermo Tobar, Nordea                      0 poeng

9.         Morten Heiseldal, O.B.Wiik                  0 poeng

9.         Jan Arne Holmsen, KLP                       0 poeng

 

Herrer C:

 

Puljespill:

Pulje 1:

  1. Simen Goplen              3 seire  0 tap    9-0
  2. Arshad Ali Kamran       2 seire  1 tap    6-4
  3. Tom Fjæraa                 1 seier  2 tap    4-6
  4. Vignesh Vijayan           0 seire  3 tap    0-9

Pulje 2:

  1. Oscar Lidholm             2 seire  1 tap    6-5
  2. Ola Skrautvol               2 seire  1 tap    6-3
  3. Jan Otto Bydall            1 seier  2 tap    5-6
  4. Calle Lie                      1 seier  2 tap    3-6

Pulje 3:

  1. Søren Gedsø               3 seire  0 tap    9-1
  2. Goodwin Nwankwo       2 seire  1 tap    7-3
  3. Kirsten Gulbrandsen     1 seier  2 tap    3-7
  4. Pål Tollefsrud              0 seire  3 tap    1-9

Pulje 4:

  1. Per William Nelson       4 seire  0 tap    12-1
  2. Trond Kiserud              3 seire  1 tap    10-6
  3. Knut Lykke                  2 seire  2 tap    7-8
  4. Kjell Rune Øyrås          1 seier  3 tap    7-9
  5. Sanket Shah                0 seire  4 tap    0-12

 

Kvartfinaler:

Simen Goplen – Trond Kiserud             3 - 0 (11-4, 11-9, 11-3)

Søren Gedsø – Ola Skrautvol               3 – 0 (11-6, 11-3, 11-4)

Arshad Ali Kamran – Oscar Lidholm     3 – 1 (11-8, 16-14, 9-11, 11-8)

Goodwin Nwankwo - Per William Nelson 3 - 1 (9-11, 11-2, 11-9, 13-11)

 

Semifinaler:

Simen Goplen – Søren Gedsø              3 – 0 (11-6, 12-10, 11-8)

Arshad Ali Kamran – Goodwin Nwankwo 3 – 2 (11-5, 8-11, 11-9, 6-11, 11-7)

 

Finale:

Simen Goplen – Arshad Kamran           3 – 0 (11-0, 11-8, 11-4)

 

Sluttstilling:

 

1.         Simen Goplen, Erichsen & Horgen        10 poeng

2.         Arshad Kamran, NAV                           7 poeng

3.         Søren Gedsø, Erichsen & Horgen         5 poeng

3.         Goodwin Nwankwo, NAV                      5 poeng

5.         Trond Kiserud, Salomon-Johansen       3 poeng

5.         Ola Skrautvol, Erichsen & Horgen        3 poeng

5.         Oscar Lidholm, Cowi                            3 poeng

5.         Per William Nelson, Erichsen & Horgen            3 poeng

9.         Tom Fjæraa, Finanstilsynet                  0 poeng

9.         Jan Otto Bydall, Nordea                                   0 poeng

9.         Kirsten Gulbrandsen, Nordea                0 poeng

9.         Knut Lykke, Finanstilsynet                   2 poeng

13.       Vignesh Vijayan, Nordea                      0 poeng

13.       Calle Lie, Purty T                                 0 poeng

13.       Pål Tollefsrud, Purty T                         0 poeng

13.       Kjell Rune Øyrås, Purty T                    0 poeng

17.       Sanket Shah, Nordea                           0 poeng



Dato:
21. september 2017
Arrangør: HIL/NSB
Sted: Oslo S
Klasse: C-Herrer

Pulje A

1. Per Harald Aannerud, NAV                4-1    14-7 (102-97)
2. Trond Klingenberg, Jil Oslo S            4-1    14-8 (109-110)
3. Per W Nelson, Erichsen & Horgen  4-1    14-7 (107-111) 
4. Brian Cooper, Thales                       2-3    10-11
5. Kjell Rune Øyrås, Purity                  1-4     8-12
6. Pål Tollefsrud, Purity                       0-5    0-15

Pulje B

1. Tore Olaisen, Jil Oslo S                   4-0   12-0
2. Arshad Ali Kamran, NAV                 3-1     9-6
3. Søren Gedsø, Erichsen & Horgen   2-2    7-6
4. Calle Lie, Purity                                  1-3    5-11
5. Kirsten Gulbrandsen, Nordea          0-4    0-12

Sluttspill:

Semifinaler
Trond Klingenberg - Tore Olaisen    3-1 (11-6, 15, 5-11, 11-9)
Per Aannerud - Arshad Ali Kamran  3-1 (11-8, 9-11, 11-5, 11-7)

Finale
Per Aannerud - Trond Klingenberg  3-0 (11-5, 11-9, 11-4)

Sluttstilling

1. Per Harald Aannerud, NAV                 10 poeng
2. Trond Klingenberg, Jil Oslo S               7 poeng
3. Arshad Ali Kamran, NAV                      5 poeng
3. Tore Olaisen, Jil Oslo S                        5 poeng
5. Per W. Nelson, Erichsen & Horgen        3 poeng
5. Søren Gedsø, Erichsen & Horgen          3 poeng
7. Brian Cooper, Thales                           2 poeng
7. Calle Lie, Purity                                  0 poeng
9. Kjell Rune Øyrås, Purity                      0 poeng
9. Kirsten Gulbrandsen, Nordea              0 poeng
11. Pål Tollfefsrud, Purity                       0 poeng


Dato: 21. september 2017
Arrangør: Gjensidige
Sted: Schweigaardsgate
Klasse: A-Herrer

Pulje 1:
1. John Nymoen                   3 - 1        11 -3
2. Frank Nygaard                 3 - 1        9 - 4
3. Martin Vu                         3 - 1         9 - 5
4. Tor Hovde                        1 - 3          4 - 10
5. Roger Kvitle                     0 - 4          1 - 12

Pulje 2:
1. Tore Kristoffersen           4 - 0         12 - 2
2. Thomas Gundersen         3 - 1         11 - 6
3. Håkon Willoch                 2 - 2          7 - 7
4. Tore Boger                       1 - 3          4 - 9
5. Hilde Gundersen              0 - 4          2 - 12

Pulje 3:
1. Kenneth Zeiffert              5 - 0         15 - 1
2. Kristian Hoel                    4 - 1         12 - 4
3. Frank Johansen               3 - 2           9 - 6
4. Thomas Dahl                   2 - 3           7 - 10
5. Arild Eriksen                    1 - 4          4 - 14
6. Arnulf Soleng                   0 - 5         4 - 15

Kvartfinaler:
Thomas Gundersen - Kenneth Zeiffert   3 - 0 (11-7, 11-8, 11-8)
Kristian Hoel - Frank Nygaard                3 - 1 (11-5, 11-3, 6-11, 11-9)

Semifinaler:
Thomas Gundersen - John Nymoen      3 - 1 (8- 11, 11-8, 11-8, 11-5)
Tore Kristoffersen - Kristian Hoel         3 - 0 (11-6, 11-5, 11-5)

Finale:
Thomas Gundersen - Tore Kristoffersen  3 - 2 (11-9, 7-11, 6-11, 11-8, 11-9)

Sluttstilling:
1. Thomas Gundersen, Gjensidige                  10 poeng
2. Tore Kristoffersen, Universitetet                 7 poeng
3. John Nymoen, Brevpost                               5 poeng
3. Kristian Hoel, Gjensidige                             5 poeng
5. Kenneth Zeiffert, Bymiljøetaten                  3 poeng
5. Frank Nygaard, Gjensidige                          3 poeng
7. Håkon Willoch, Ruter                                   2 poeng
7. Frank Johansen, Oslo Taxi                           2 poeng
7. Martin Vu, Universitetet                               2 poeng
10. Thomas Dahl, Ruter                                    1 poeng
10. Tore Boger, Anticimex                                0 poeng
10. Tor Hovde, Ruter                                        0 poeng
13. Arild Eriksen, Universitetet                       0 poeng
13. Hilde Gundersen, Bymiljøetaten               0 poeng
13. Roger Kvitle, Anticimex                            0 poeng
16. Arnulf Soleng, Universitetet                    0 poeng


Dato:
19. september 2017
Arrangør: NAV
Sted: Sannergata
Klasse: B-Herrer

Pulje A

1. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik         3-1   i kamper     11-4  i sett
2. Andreas Lindqvist, O.B.Wiik               3-1   i kamper     10-3  i sett
3. Ragnar Rørdam, NAV                           2-2   i kamper     6-8  i sett
4. Hiep Nguyen, NAV                                2-2   i kamper     8-9  i sett
5. Alec Angell, Taxi                                    0-4   i kamper     1-12  i sett

Pulje B

1. Robert Lam, NAV                                  4-0   i kamper     12-3  i sett
2. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik                  2-2   i kamper     9-15  i sett
3. Tariq Siraj, NAV                                     2-2   i kamper     9-8  i sett
4. Raymond Kotov, Statoil                       2-2   i kamper     7-8  i sett
5. Morten Heiseldal, O.B.Wiik                0-4   i kamper     0-12  i sett

Sluttspill:

Semifinaler
Kalle Dohrmann  - Arne Gunnar Ellevold          3-0 (11-7, 12-10, 11-7)
Robert Lam – Andreas Lindqvist                        3-1 (11-2, 9-11, 11-8, 11-9)

Finale
Robert Lam   - Kalle Dohrmann                          3-0 (15-13, 11-9, 11-7)


Sluttstilling

1. Robert Lam, NAV                                  10 poeng
2. Kalle Dohrmann, O.B.Wiik                  7 poeng
3. Andreas Lindqvist, O.B.Wiik               5 poeng
3. Arne Gunnar Ellevold, O.B.Wiik         5 poeng
5. Tariq Siraj, NAV                                     3 poeng
5. Ragnar Rørdam, NAV                           3 poeng
7. Raymond Kotov, Statoil                       0 poeng
7. Hiep Nguyen, NAV                                0 poeng
9. Alec Angell, Taxi                                   0 poeng
9. Morten Heiseldal, O.B.Wiik               0 poeng

Kontakt oss

Følg oss

Samarbeidspartnere

DESIGN + CMS NETPOWER.NO