Endre tekststørrelsen
Hold Ctrl-tasten nede (Cmd-tasten på Mac). Trykk på + for å forstørre eller – for å forminske.

Klassifisering av spillere

For sesongen 2018/2019.
Det er mulig å søke om endring av klassifisering iht. kampreglementets paragraf 3.3

A-spillere
POENG
Navn Lag 17-18 16-17 15-16 14-15 13-14
Roy Andersen Brevpost *
Birger Andersson Universitetet * 21 30
Trond Aukland GE Healthcare *
Egil Aulie ABB ** 5 3
Tore Boger Anticimex ** 0 B: 53 B:44
Øyvind Christensen Ruter * 5 10 15 15
Øyvind Csiszar Brevpost *
Thomas Dahl Sporveien * 1 B: 16
Jørgen Edvardsen HIL/NSB * 10
Terje Ekrann HIL/NSB * 15 21 24 20 8
Arne Gunnar Ellevold O.B. Wiik  * B: 52 C: 24
Arild Eriksen Universitetet ** 0 2
Svein Folkeson OPIL * 8
Lin Gang Appear TV * B: 16
Kai Magnus Groth Storebrand * 25 3
Jan Gulbrandsen Brevpost *
Hilde Gundersen Bymiljøetaten ** 0 3 8 B:72
Thomas Gundersen Gjensidige  * 76 17 56 25 56
Per Heie Systema *
Knut Helseth OPIL * 8
Kristian Hoel Gjensidige  * 19 53 35 22 19
Tor Hovde Ruter * 17 27 8
Vidar Høgheim Brevpost *
Jens Jacobsen ABB *
Lars Jarlebrand HIL/NSB * 7
Frank Johansen Implenia * 28 10
Tore Kristoffersen Universitetet * 50 16 16 49 60
Laura Krumina ISS Facility * 13
Roger Kvitle Anticimex ** 0 B: 43 B:31
Marta Lanka GPS * 5
Erik Lindholm HIL/NSB * 5 34 8 3
Andreas Lindquist O.B.Wiik * B: 37 C: 21
Sebastian Linne Universitetet * 12
Frank Nygaard Gjensidige  * 11 10 31 27 15
John Nymoen Implenia * 27 10 10
Hans Henrik Olsen Universitetet ** 0 0 11
Southinanh Oudophanh Gjensidige  * 10 5
Roman Panov HIL/NSB *
Mirza Porobic Jil Grorud * 8 25 5
Marek Putz ABB * 10 13
Kristian Roksvaag Universitetet * 13 10
Knut Skjerping Tabil * B:29
Endre Skolt Tabil *
John Strange HIL/NSB *
Bjarte Sverresvold Oslo Kommune *
Casper Søndberg Aker Utvikling * 10 14
Oscar Søndberg Aker Utvikling *
Tobias Tivert Aker Solutions * 2 5
Pål Valheim Miljødirektoratet ** 0 2
Magnus Vikstrøm Universitetet *
Martin Vu Universitetet * 2 12 4
Håkon Willoch Ruter * 2 5 B:36
Woitek Wysocki Schenker * 19
Kenneth Zeiffert Bymiljøetaten * 10 6 20 28 51
Pontus Åkesson   * 5  
*  A-spillere sesongen 2018/2019 og 2019/2020
**  A-spillere som må ha poeng sesongen 2018/2019 for å ikke rykke ned
B-spillere
POENG
Navn Lag 17-18 16-17 15-16 14-15 13-14
Per Arne Andersen Tabil ****
Alec Angell Taxi ** B: 0 B: 3 B:5 C:55
Jan Aage Aronsen HIL/NSB * B: 7 B: 13
Kjersti Aune Schenker *** A: 0 A: 15
Ronny Bakke Bilpost ** B: 5 B:13 B:3 B:3
Mads Benterud Schenker *** A: 3 A: 5
Kalle Dohrmann O.B. Wiik * B: 22 C: 40
Eva Doverby HIL/NSB *** B:21
Terje Frilseth Systema *** A: 3 A: 8
Simen A. Goplen Erichsen & Horgen * C: 31 C: 3 C:4
Egil Hauge Systema ***
Morten Heisedal O.B. Wiik ** B: 0
Camilla Henriksen HIL/NSB *** A: 0 A: 0 A: 5
Jan Arne Westlie Holmsen KLP ** B: 0 B: 3 B:28 C:40
Ole Jansen Schenker *** A: 0 A: 7 A: 15
Kjell Jemterud Grafica *** A: 0 B:55 B:22 B:20
Jens Th. Jensen Tabil ***
Tore Johansen Grafica ****
Odd Jonsmyr Schenker *** A: 13
Ulf Kjelleberg Systema * C:63 C:23
Raymond Kotov                 Statoil    ** B: 0 C: 48
Jan Magne Krogstad HIL/NSB *** B: 10 A: 5
Robert Lam NAV * B: 20 B: 22 C:36 C:54
John Ivar Langerud OPIL *
Thinh Truong Le Universitetet ** B: 3
Geirr Lystrup Hamar *** B:18
Kjetil Løvik NRK * B: 5
Yngve Midtfjell Systema ***
Roger Mikkelborg Brevpost ***
Trond Ole Moldvær Orring  *** A: 2 A: 5
Per William Nelson Erichsen & Horgen * C:43 C: 14 C:5
Hiep Luong Nguyen NAV * B: 7 B: 15 C:47
Jonny Nyrud OPIL ***
Tor Audun Olsen Universitetet *** A: 0 A: 3 A: 8
Øivind Olsen Brevpost * C: 29 C: 5 C:18
Rune Pedersen Bilpost *** B:31
Eduardo Quiroz Nordea * B: 21 B: 14 B:28 B:20 B:8
Ragnar Rørdam NAV * B: 8 B: 25 B:5 B:10 B:6
Tariq Siraj NAV * B: 9 C: 18 C:7
Arnulf Soleng Universitetet *** A: 0 A: 0 A: 2 A: 2 A: 3
Åge Solvang Jil Oslo S ***
Kåre Steen Taxi *
Bjørn Syvertsen OPIL * B: 13
Igor Tegettija Aker Solutions *** A: 5
Quang Duc Ung NAV *** A:3
Carl Wenneberg Nordea *** A: 2 A: 2 A: 2
Tommy Westerlid Anticimex ** B: 13 B:7 B:15 B:23
Jan Zeiffert Bymiljøetaten *** B:34 B:30
* B-spillere sesongene 2018/2019 og 2019/2020 hvis de ikke rykker opp
** B-spillere som må ha poeng i sesongen 2018/2019 for ikke å rykke ned
*** B-spillere som har fått poeng de siste 5 år (tidligere A‑spillere)
****  B-spillere som ikke har fått poeng de siste 5 år (tidligere A-spillere) som kan spille i C-klassen
C-spillere
POENG
Navn Lag 17-18 16-17 15-16 14-15 13-14
Dag Akstun OPIL
Tomas Algard C: 0
Trond Amundsen Taxi C:17 C:7
Torjus Andenæs VG C: 3
Jens Erik Arnesen HIL/NSB B: 0 B:7 C:25
Lasse Bakke Bilpost C:22 C:5 C:5
Roger Ballangby ASKO C:5
Bård Bergman HIL/NSB C: 5 C: 10
Luis Betancor NetCom C:17
Jan Otto Bydal Nordea C: 0 C: 0 C:2 C:5
Mikael Christiansson Nevis Management C:10
Chen Li-Chun Nordea
Brian R. Cooper Thales C: 2 C:20
Steinar Daler Oslo Kommune C: 0 C:3
Duong Quoc Dung CSC C:11
Bjørn Ekberg Erichsen & Horgen C: 3
Thorbjørn Eriksen Universitetet B:5
Bjørn Espenes NAV
Kjetil Evang BDO C:4
Tom Fjæraa Finanstilsynet C: 0 C: 23
Samuel Fredriksson Universitetet
Morten Glyrup Gam  Appear TV C: 13
Søren Gedsø Erichsen & Horgen C: 28 C: 13
Erik Gonder Statoil C: 10 C: 8 C:8 C:20
Emil Green O.B. Wiik C: 1
Kirsten Gulbrandsen Nordea C: 0
Unni Halvorsen Ellos C:16
Kjell Hansen Franzefoss C: 0
Magne Haug NAV C: 3
Robert Henriksen Mekonomen
Espen Hetland NrK
Rita Hoel Storebrand C:4
Marianne Hornnes Nordea
Svein Huse Systema C:16
Svein Haagensen SFT
Diaa Jadaan Appear TV C: 0
Raymond Jahrman Jil Oslo S B:5 B:11 B:3 
Suresh Johnpillai Universitetet B:19 B:24 B:7
Robert Joly Oslo Kommune C: 2
Victor Josefsen Oslo Kommune C: 3 C:1
Kjell Jørgensen Jil Oslo S
Arshad Ali Kamran NAV C: 17 C: 3  C:16
John Karlsen HIL/NSB
Tore Karlsen Implenia
Trond Kaspersen Konsentra C: 10 C:2
Trond Kiserud Salomon-Johansen C: 6
Bjørg Kittelsen NrK C:1
Trond Klingenberg Jil Oslo S C: 7
Minh Erling Kristiansen Oslo Kommune
Scott LaHart Statoil C: 4
Dung Doc Lam Get B:9
Astrid Larsen Taxi C:3 C:12
Bjørn Larsen Oslo Kommune C: 9 C:10
Thinh Truong Le Universitetet C:25 C:7
Lars Lian Oslo Kommune
Oscar Lidholm Cowi C: 3
Callie Lie Purity C: 0
Knut Lykke Finanstilsynet C: 18 C: 5 C:6 C:20 C:7
Martin Magraff Erichsen & Horgen C: 0
Tor Mangset Bymiljøetaten C:3
Bjørn Maurseth Lakkegata C:5
Jan Mjelde NAV
Dagfinn Myhre Brevpost C: 9 C: 5 C:6 C:11
Øistein Mørk Tabil
Conny Näsgård Franzefoss B: 0 B: 0 B:11
Godwin Nwankwo NAV C: 5 C: 6
Paul Ofstad NAV
Tore Olaisen Jil Oslo S C: 5
Fredrik Ramsten Oslo Kommune C:11
Kristoffer Rikvold VG B: 0
Gunn Røgeberg Nordea
Gunnar Røise Taxi C:2
Sanket Shah Nordea C: 0
Eivind Skeie Justisdepartementet C: 0
Elsa Skjærsveen NrK C: 5 C: 0
Trond Skjærvik Telenor C: 7 C:10
Ola Skrautvol Ericksen & Horgen C: 6
Tor Egil Skytterholm Konsentra B: 0 B:5 C:23
Leiv Stalsberg Jil Oslo S C:5 C:5 C:22
Fredrik Stenmann Oslo Kommune C: 7
Karin Stokke NrK C: 0 C: 10 C:10
Sverre Sønderål Transportprodukter C: 2 C:5
Guillermo Tobar Nordea B: 0 B: 0 B:13 B:14 B:5
Pål Tollefsrud Purity C: 0
Arvid Tømmervik Nordea
Torodd Tønne Systema C:10
Norman Tvedt Jil Oslo S C:3
Kristoffer Varvin Purity C:2 C:3
Vignesh Vijayan Nordea C: 0
Inge Wagle Purity C: 0 C:2
Jules Zehouo NAV C: 0 C: 0 C:3
Jarle Østhus Skattedirektoratet C: 0 C:3
Kjell Rune Øyrås Purity C: 0 C: 0 C:2 C:5
Bernt Jan Aaland Finanstilsynet
Kristian Aandal Finanstilsynet B:7
Per Harald Aannerud NAV C: 10
Aud Aarnes Brevpost

Kontakt oss

Følg oss

Samarbeidspartnere

DESIGN + CMS NETPOWER.NO